Головна » Рожищенський народний краєзнавчий музей

До цієї дати у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї підготовлено виставку «Злочин, якому нема прощення», яка розповідає про минуле, яке ніколи не можна забувати, про важкий шлях, який пройшло «покоління війни».

До цієї пам’ятної дати у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї підготовлено тематичну фотовиставку «...Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає...», яка знайомить відвідувачів музею з життям великої поетеси.

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули під час Революції Гідності, у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї 17 лютого відбувся історичний екскурс на тему «Подвиг людського духу».

Для вшанування пам’яті героїв Крут в Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся урок мужності «Крути: подвиг, пам’ять і трагедія!» для учнів 10 класу першої ЗОШ м. Рожище.

У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї діє виставка ялинкових прикрас та новорічних листівок «Новорічний калейдоскоп».

У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї експонується тематична виставка «В полоні атому», присвячена Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

До Дня пам’яті жертв голодоморів у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї підготовлено виставку «Біль голодних років», на якій представлено спогади свідків тих жахливий подій, жителів Рожищ, які проживали під час голодомору в східних областях України.

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї розгорнуто виставку «Україна – територія гідності і свободи», яку було презентовано відвідувачам музею.

До Дня художника у Рожищенському музеї відкрито виставку картин Миколи Савчука, ім’я якого близьке і знайоме багатьом шанувальникам художнього мистецтва нашого краю.

У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї експонується виставка «Історія шкільного життя», присвячена Дню знань та початку нового навчального року.

До Рожищенського історико-краєзнавчого музею передали 38 предметів XVI – початку XX ст. музейного значення.

У Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї запрацювала тематична виставка, присвячена Дню Державного Прапора.

Сьомим лауреатом цієї премії став Роман Трофімчук, співробітник Рожищенського історико-краєзнавчого музею, на цей час – в.о. директора цього закладу.

 

В І Т А Є М О !

З нагоди 30-річчя утворення Народного Руху України у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл «Народний Рух України в Рожищенському районі».

До Музею історії села та побуту у Копачівці завітали нащадки унтер-офіцера російської імператорської армії Єрьоміна Івана Івановича, який мешкав у селі після відставки у 1856 році.

У Рожищі відбувся безкоштовний показ документального фільму про оборону Донецького аеропорту. Стрічку переглядали у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї.

З нагоди Міжнародного дня музеїв у КУ «Рожищенський районний історико-краєзнавчий музей» відбулася презентація «Музейних зошитів».

Відбувся історичний екскурс «Гетьман Іван Мазепа» – спільний захід Рожищенського районного історико-краєзнавчого музею та Центральної районної бібліотеки.

З нагоди Дня українського добровольця, у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід за участю старшокласників школи №3 м.Рожище та добровольців Миколи Габдулхакова та Миколи Дацюка.

У Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї вшанували пам’ять Головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Героїв Небесної Сотні, які загинули під час подій Революції Гідності, вшанували у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї.

У Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулась зустріч із воїном-інтернаціоналістом Віктором Мартинюком, приурочена до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Нещодавно для слухачів Волинської обласної Малої академії наук в Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї було проведено лекцію на тему «Вступ до музеєзнавства».

29 січня з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут в Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулась історична година «Крути. Перші кіборги».

З метою формування у молоді почуття патріотизму, гідності та гордості за свою Батьківщину, усвідомлення значення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, 22 січня у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї презентували виставку «Сила єдності».

Професійне свято працівників статистики щорічно відзначається 5 грудня. З цієї нагоди у КУ «Рожищенський районний історико-краєзнавчий музей» відбувся черговий «Професійний діалог поколінь».

Щорічно на четверту суботу листопада в Україні припадає День пам’яті жертв голодоморів. Для того, щоб пригадати і вшанувати пам’ять про ті страшні сторінки історії нашої держави, в Рожищенському краєзнавчому музеї розгорнуто книжкову виставку «Голодомор. Україна пам’ятає, світ визнає».

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Честь. Гідність. Свобода».

Із таким закликом до волинян звернувся Рожищенський краєзнавчий музей.

В неділю, 14 жовтня, у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбулася презентація відразу двох виставок: «Ті, що бачили війну» та «Воїни. Історія українського війська», організованих з нагоди Дня захисника України, Дня утворення Української повстанської армії та Дня козацтва

Саме під такою назвою 5 жовтня у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулось два заходи – презентація виставки та Професійний діалог поколінь, присвячені Дню вчителя.

Історико-краєзнавчий музей в селі Копачівка, фестивалі Бандерштат-2019 та «Княжий» подали на премію Social Project Awards

До Дня незалежності України у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Символ нації». Головними експонатами стали Прапори України.

29 липня професійне свято відзначають працівники торгівлі. З цієї нагоди у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбувся черговий «Професійний діалог поколінь».

1 2 3 »