Головна » Рожищенський народний краєзнавчий музей

У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка робіт фотографа Володимира Ковалюка «Фотографія – це також мистецтво».

   У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся захід, присвячений пам’яті Чорнобильської трагедії.

   Напередодні Великодня, 11 квітня, у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся майстер-клас по розпису воском писанок, який проводила майстриня Марія Поліщук.

   4 квітня у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся майстер-клас з виготовлення великодніх писанок в техніці „декупаж”. Проводила захід талановита майстриня з м. Рожище Наталія Кучмук

   У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся урок мужності «Вічно і поіменно у наших серцях», присвячений 73-ій річниці визволення міста Рожище від німецьких окупантів.

   У Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї з 6 березня діє виставка портретів та художніх робіт Т.Г.Шевченка, приурочена до дня народження поета.

   У Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулося свято Масляної. В музей завітали місцеві господині із традиційними виробами – млинцями різноманітного смаку та поділилися рецептами приготування. Яких тільки млинців тут не було!

   У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї було проведено захід, присвячений двом трагічним подіям в історії держави – пам’яті Голокосту та Героїв Крут.

   У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї продовжує діяти виставка новорічно-різдвяної атрибутики

   У Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбувся захід, присвячений 98 річниці Акту Злуки. Присутніми на заході були учні місцевих шкіл та працівники Дитячої районної бібліотеки м. Рожище.

   Нещодавно у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулися Андріївські вечорниці. В дуже теплій приємній атмосфері і майже по-традиційному.

   У Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбувся захід, присвячений Міжнародному дню волонтера.

 

   У Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулася генеалогічна зустріч «Мій рід – моя історія». Захід пройшов у невимушеній атмосфері, у тісному колі зацікавлених.

   Рожищенський районний історико-краєзнавчий музей, у рамках заходів по генеалогії, оголосив збір старих родинних фотографій для формування виставки «Мій рід – моя країна»

   З 9 листопада в Рожищенському районному краєзнавчому музеї розпочинається серія виставок присвячена селам нашого району. Всі бажаючі зможуть ознайомитись з історією свого населеного пункту, побачити карти місцевості різного періоду, старі фотографії, а також фотографії сучасних сіл

   Музей Першої світової війни у селі Переспа Рожищенського району відвідали члени громадської організації «Спілка в’язнів жертв нацизму»

  Сьогодні, 28 жовтня, у приміщенні Рожищенської бібліотеки для дорослих працівники районного історико-краєзнавчого музею та бібліотеки провели годину пам’яті, присвячену річниці визволення України від фашистських загарбників.

   У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся захід, присвячений вшануванню військових УПА та Дню захисника України.

   У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї була проведена година пам’яті «Бабин Яр – відгомін лихоліть».

   Селяни мають знати звідки взявся їх населений пункт і що означає назва, тож в школі облаштувати музей. Для цього використали народознавчий кабінет. Чимало експонатів надав Волинський краєзнавчий музей. Деякі – знайшлися в обійстях селян.

  У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї місцева майстриня Наталія Кучмук провела майстер-клас по розпису писанки прикрашеної за допомогою декупажу.

   У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід під назвою «У нашій пам’яті вічно», присвячений Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів.

   Напередодні Великодня в Рожищенський історико-краєзнавчий музей знову завітала майстриня Марія Поліщук, яка провела майстер-клас з виготовлення писанок і мальованок для учнів 8-их класів ЗОШ №1.

  У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся урок мужності „Тільки пам’ять не сивіє”.

   19 лютого у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбулась година пам’яті, присвячена другій річниці Героїв Небесної Сотні. На захід були запрошені учні 8-х класів ЗОШ №1 м.Рожище, а також голова Рожищенської Самооборони Олександр Дулюк.

   У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся урок мужності „Мій вічний біль Афганістан”, присвячений 27-ій річниці виведення радянських військ з Афганістану. Учасниками заходу стали учні 9-го класу ЗОШ №1 м. Рожище.

   Минув рік, як ворожа куля обірвала життя рожищанина Олександра Плоцедима. Сашко воював за єдність та цілісність держави у складі 24-ї окремої механізованої бригади з початку військових дій на Донбасі. Пам'ять про хлопців, які віддали життя за Україну, живе в наших думках, серцях і.. знімках. У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї діє ціла експозиція "Собою захистили Україну".

   У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї для учнів 7-х класів ЗОШ № 2 м. Рожище була проведена історична година, присвячена подвигу Героїв Крут.

   У Рожищенському краєзнавчому музеї відбувся історичний захід, присвячений Дню Соборності України. На нього завітали учні 9-11 класів ЗОШ № 2 м. Рожище.

   У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід «Вклонімося і мертвим і живим» з вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

   До дня Гідності та Свободи у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї діє виставка „Україна – країна гідності і свободи”.

   У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки вишитих картин „І кожна вишивка – частинка мого серця” майстрині з села Літогоще Глівчук Олени Іванівни.

   21 вересня у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбулися історична година «Збережемо мир на землі», присвячена Міжнародному дню Миру, та урок мужності «Велич народного подвигу» (до Дня партизанської слави) для учнів 10-х та 11-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 2 м.Рожище.

   У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття експозиції «Народний Рух України в Рожищенському районі». Участь у заході взяли очильники району, колишні члени Народного Руху у Рожищенському районі, представники громадських організацій району та ЗМІ.

   23 серпня о 13:00 годині в Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбудеться відкриття експозиції, присвяченої Народному Руху в Рожищі.

1 2 »