Головна » Рожищенський народний краєзнавчий музей

До Дня художника у Рожищенському музеї відкрито виставку картин Миколи Савчука, ім’я якого близьке і знайоме багатьом шанувальникам художнього мистецтва нашого краю.

У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї експонується виставка «Історія шкільного життя», присвячена Дню знань та початку нового навчального року.

До Рожищенського історико-краєзнавчого музею передали 38 предметів XVI – початку XX ст. музейного значення.

У Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї запрацювала тематична виставка, присвячена Дню Державного Прапора.

Сьомим лауреатом цієї премії став Роман Трофімчук, співробітник Рожищенського історико-краєзнавчого музею, на цей час – в.о. директора цього закладу.

 

В І Т А Є М О !

З нагоди 30-річчя утворення Народного Руху України у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл «Народний Рух України в Рожищенському районі».

До Музею історії села та побуту у Копачівці завітали нащадки унтер-офіцера російської імператорської армії Єрьоміна Івана Івановича, який мешкав у селі після відставки у 1856 році.

У Рожищі відбувся безкоштовний показ документального фільму про оборону Донецького аеропорту. Стрічку переглядали у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї.

З нагоди Міжнародного дня музеїв у КУ «Рожищенський районний історико-краєзнавчий музей» відбулася презентація «Музейних зошитів».

Відбувся історичний екскурс «Гетьман Іван Мазепа» – спільний захід Рожищенського районного історико-краєзнавчого музею та Центральної районної бібліотеки.

З нагоди Дня українського добровольця, у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід за участю старшокласників школи №3 м.Рожище та добровольців Миколи Габдулхакова та Миколи Дацюка.

У Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї вшанували пам’ять Головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Героїв Небесної Сотні, які загинули під час подій Революції Гідності, вшанували у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї.

У Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулась зустріч із воїном-інтернаціоналістом Віктором Мартинюком, приурочена до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Нещодавно для слухачів Волинської обласної Малої академії наук в Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї було проведено лекцію на тему «Вступ до музеєзнавства».

29 січня з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут в Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулась історична година «Крути. Перші кіборги».

З метою формування у молоді почуття патріотизму, гідності та гордості за свою Батьківщину, усвідомлення значення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, 22 січня у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї презентували виставку «Сила єдності».

Професійне свято працівників статистики щорічно відзначається 5 грудня. З цієї нагоди у КУ «Рожищенський районний історико-краєзнавчий музей» відбувся черговий «Професійний діалог поколінь».

Щорічно на четверту суботу листопада в Україні припадає День пам’яті жертв голодоморів. Для того, щоб пригадати і вшанувати пам’ять про ті страшні сторінки історії нашої держави, в Рожищенському краєзнавчому музеї розгорнуто книжкову виставку «Голодомор. Україна пам’ятає, світ визнає».

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Честь. Гідність. Свобода».

Із таким закликом до волинян звернувся Рожищенський краєзнавчий музей.

В неділю, 14 жовтня, у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбулася презентація відразу двох виставок: «Ті, що бачили війну» та «Воїни. Історія українського війська», організованих з нагоди Дня захисника України, Дня утворення Української повстанської армії та Дня козацтва

Саме під такою назвою 5 жовтня у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулось два заходи – презентація виставки та Професійний діалог поколінь, присвячені Дню вчителя.

Історико-краєзнавчий музей в селі Копачівка, фестивалі Бандерштат-2019 та «Княжий» подали на премію Social Project Awards

До Дня незалежності України у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Символ нації». Головними експонатами стали Прапори України.

29 липня професійне свято відзначають працівники торгівлі. З цієї нагоди у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбувся черговий «Професійний діалог поколінь».

В рамках проекту міжнародної організації «Українсько-єврейська зустріч» делегація з США та Маневич відвідала Рожищенський історико-краєзнавчий музей.

Нещодавно у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся черговий «Професійний діалог поколінь». Цього разу він був присвячений Дню фотографа України.

У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся черговий «Професійний діалог поколінь». Цього разу він був присвячений Дню архітектури України.

У Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї говорили про українсько-польську трагедію 1943 року. Тут відбулось засідання круглого столу: «Волинь – 43. Спогади очевидців» із хвилини мовчання в знак вшанування пам’яті жертв війни.

Цієї неділі працівники місцевої промисловості відзначили своє професійне свято. З цієї нагоди, напередодні, у Рожищенському краєзнавчому музеї пройшов «Професійний діалог поколінь».

У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї 5 березня вшанували пам'ять головного командира УПА, генерал-хорунжого Романа Шухевича з приводу 68-х роковин з дня його загибелі

Визначено переможця конкурсного добору на посаду директора КУ «Рожищенський історико-краєзнавчий музей». Однак, завершальна процедура призначення керівника відбудеться шляхом таємного обрання його кандидатури депутатами Рожищенської районної ради під час сесійного засідання.

У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка робіт фотографа Володимира Ковалюка «Фотографія – це також мистецтво».

1 2 3 »