Головна » 2021 » September » 2 » День Знань у Рожищенському музеї
День Знань у Рожищенському музеї

До Дня Знань у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся виховний захід «Україна починається з тебе!» для учнів 11-х класів Рожищенського ліцею №1, Рожищенського ліцею №2 та Рожищенського ліцею №4.

На захід завітали учасники АТО-ООС В’ячеслав Зенц, який брав участь в боях у Пісках та у захисті Донецького аеропорту, а також Дмитро Яроцький, боєць 15 окремого мотопіхотного батальйону.

Захід розпочався з презентації виставки «Символ нашої Незалежності». Після чого слово було надано В’ячеслав Зенцу та Дмитру Яроцькому, які розповіли учням про свій бойовий шлях, поділилися враженнями від пережитого, а також передали учням частинку своєї мужності, відваги та оптимізму.

В свою чергу діти ставили запитання, які їх хвилювали.

На завершення, бійці закликали старшокласників любити рідну Україну, виховувати патріотизм у серці ще зі шкільної парти та вірити у перемогу.

Джерело: Рожищенський історико-краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 355 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1