Головна » Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей

З нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї відбулася презентація листівок «Родина Косачів і Запруддя».

Так називають Наталю Пась. Ось вже 28 років вона очолює колектив Камінь-Каширського краєзнавчого музею.

До Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України Камінь-Каширський краєзнавчий музей розгорнув дві виставки.

Днями у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї було започатковано новий цікавий культурно-просвітницький проєкт «Літні зустрічі в музеї».

Старий логотип музею втратив актуальність на фоні сучасного дизайну й стилю. Музейники прагнули створити новий лого, котрий став би предметом впізнаваності музею та формування його іміджу.

Фонди Камінь-Каширського краєзнавчого музею поповнилися новими експонатами.

З нагоди 149-ї річниці від дня народження видатної поетеси і письменниці Лесі Українки у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї було проведено тематичну екскурсію.

Експозицію сакрального залу директор Камінь-Каширського народного краєзнавчого музею Наталія Пась називає «святая святих».

Фелонь (верхній богослужбовий одяг священика) була передана на зберігання до Камінь-Каширського краєзнавчого музею в 2013 році настоятелем Свято-Благовіщенського храму с. Раків-Ліс о. Миколою Смолярчуком.

З нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України Камінь-Каширський краєзнавчий музей організував виставку серії плакатів «Військова еліта Української революції 1917-1921 років».

Днями у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї побували білоруські музейники та краєзнавці, з якими обговорили специфіку музейної галузі, особливості діяльності установ, ділились досвідом роботи та намітили етапи подальшої співпраці.

Ці слова про розбудову Камінь-Каширського народного краєзнавчого музею я почула від його директора Наталії Пась, яка очолює цей дім, де поселилося велике багатство, 27 років, –  пише кореспондент газети «Волинь-нова» Катерина Зубчук.

Під час зустрічі Сергію Усу було вручено диплом лауреата Камінь-Каширської районної ради імені В.М.Кмецинського 2018 року за вагомий особистий внесок у дослідження історичної спадщини Камінь-Каширщини.

У супроводі директора Камінь-Каширського краєзнавчого музею Наталії Пась, польські музейники проводили збір свідчень важливих історичних подій у місті Камені-Каширському, у селах Стобихва та Полиці.

Уже другий рік поспіль у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї відбуваються змагання зі швидкубингу (спідкубингу). Організаторами змагань є краєзнавчий музей і Камінь-Каширський міський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

До Дня Героїв Небесної Сотні у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї відбулися години пам’яті «Сила незламного духу». У заходах взяли участь відвідувачі різних вікових категорій: учні Вищого професійного училища та учні 6-х класів ЗОШ-гімназії №2 міста Каменя-Каширського.

Днями у Камінь-Каширському районному краєзнавчому музеї вони представили широкому загалу фотокопії відтисків печаток і штампів організацій, установ, що діяли на теренах Камінь-Каширщини в період 1922–1944 років, особисті речі місцевих жителів, книги, журнали, котрі читали краяни, ділові листи, документи, світлини та інші старожитності.

З нагоди Дня пам’яті Героїв Крут та 100-річчя Соборності України у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї була проведена історична година «В єднанні сила й міць держави. Бій за майбутнє України».

Під такою назвою у Камінь-Каширському районному краєзнавчому музеї відбулась народознавча година. На захід були запрошені школярі 6-го класу Бузаківської ЗОШ І-ІІІ ст.

У Камінь-Каширському районному народному краєзнавчому музеї відбулася історична година «Революція Гідності: очікування, реалії, перспективи». Окрім представників районної та міської влади, у цьому дійстві взяли участь духовенство, представники молодого покоління та активісти Революції Гідності, котрі ділилися своїми спогадами з присутніми.

У кінці жовтня на базі Національного художнього музею України, за підтримки Міністерства культури України, відбувся дводенний семінар «Проблематика використання авторських прав у діяльності музеїв». У семінарі взяли участь й волинські музейники.

З нагоди Дня захисника України у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї був проведений урок мужності «Віддані Україні». У тематичному заході взяли участь учні та викладачі Камінь-Каширського вищого професійного-технічного училища.

У Камінь-Каширському краєзнавчому музеї спілкувались із цікавими відвідувачами: уродженцем міста, а нині жителем м.Васильків на Київщині Романом Пугачем і волонтером «Корпусу миру США в Україні» Гріфіном Боуенсом.

У Камінь-Каширському краєзнавчому музеї був проведений науково-освітній захід «Вишиванка: експонат, традиція, модний тренд». На основі музейної колекції його учасники мали можливість оглянути жіночі і чоловічі сорочки кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.

З нагоди Міжнародного дня музеїв, який відзначається 18 травня, у Камінь-Каширському народному краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід.

У Камінь-Каширському районному краєзнавчому музеї спільно із міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було організовано змагання зі швидкубингу серед шкільної молоді міста.

Нині у Камінь-Каширському районному краєзнавчому музеї проходять майстер-класи з писанкарства.

На тематичному заході з нагоди 204-ї річниці від дня народження Кобзаря учні Камінь-Каширської ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназії №2 ознайомились із фактами життя та творчості Тараса Шевченка, дослідженнями лауреатів Шевченківської премії, зокрема – вченого-шевченкознавця Євгена Шабліовського, декламували Шевченкові твори, слухали музичні композиції на його вірші.

У Камінь-Каширському районі проживає 27 дітей із родин переселенців зі східних областей України. Напередодні дня народження Тараса Шевченка група школярів молодшого й середнього шкільного віку побувала у Камінь-Каширського районному краєзнавчому музеї.

У Камені-Каширському активно тривають роботи по реконструкції приміщення колишнього кондитерського цеху під облаштування районного краєзнавчого музею.

До 95-річчя від дня народження Василя Кмецинського у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї пройшли тематичні години з школярами різних вікових категорій.

У Камені-Каширському відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Камінь-Каширський район в історії України та Волині», приурочена до 70-річчя депортації волинян у 1947 р. і 75-річчя знищення єврейського населення у 1942 р. на Волині.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Камінь-Каширський район в історії України та Волині», приурочена до 70-річчя масової депортації волинян в 1947 р. і 75-річчя знищення єврейського населення у 1942 р. на Волині, розпочала роботу

6 грудня 2017 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Камінь-Каширський район в історії України та Волині», приурочена до 70-річчя масової депортації волинян в 1947 р. і 75-річчя знищення єврейського населення у 1942 р. на Волині.

П Р О Г Р А М А

Запрошують на науково-практичну конференцію «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Камінь-Каширський район в історії України та Волині», яка відбудеться 6 грудня в м. Камені-Каширському.

1 2 3 »