Головна » 2021 » June » 14 » У Камінь-Каширському музеї нині багатолюдно
У Камінь-Каширському музеї нині багатолюдно

Зазвичай кінець шкільного навчального року відчутний і в музеях. Тоді музейні зали стають особливо гамірні й багатолюдні, бо багато школярів поспішають побачити нові пам’ятки й колекції та почути цікаві історії про рідний край. Коли навчальний матеріал опанований учнями повністю, то можна не кваплячись прогулюватись музейними залами і відпочити тут душею.

Упродовж кінця травня – початку червня на екскурсіях у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї побували учні різного шкільного віку з багатьох шкіл району: ЗЗСО «Осівецький ліцей», ОЗЗСО «Хотешівський ліцей», ЗЗСО «Сошичненський ліцей», ЗЗСО «Раків-Ліський ліцей», ЗЗСО «Воєгощанський ліцей», ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей ім. Євгена Шабліовського» №1, ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей» №2, ЗЗСО «Підцир'ївський ліцей», ЗЗСО «Грудківський ліцей», ЗЗСО» Броницький ліцей», ЗЗСО «Оленинська гімназія», ЗЗСО «Гуто-Камінська гімназія». Уперше побували в нашому музеї школярі ЗЗСО «Великоглушанський ліцей».

Школярі ЗЗСО «Раків-Ліський ліцей» з учителькою Людмилою Іщик у залі природи Камінь-Каширського краєзнавчого музею. Червень 2021 р.

Група екскурсантів з Каменя-Каширського й Великої Глуші. Червень 2021 р.

Приємно, що діти усвідомлюють, що саме музей є тією локацією, де зберігаються старожитності й рідкісні артефакти, котрі репрезентують історію й культуру рідного краю, й долучаються до поповнення музейних колекцій.

Учениця ЗЗСО «Воєгошанський ліцей» Яна Хирлюк привезла в музей унікальні козацькі люльки, яким щонайменше три століття. Їх знайшов і зберіг дідусь Яни Склезь Максим, житель Воєгощі.

Яна Хирлюк передає в музей козацькі люльки. Червень 2021 р.

Козацькі люльки 17 ст.

Варто додати, що то не перші артефакти, які воєгощанський колекціонер передає в музей. Висловлюємо Вам щирі слова вдячності!

Наталія Пась,
директорка Камінь-Каширського краєзнавчого музею

Джерело: Камінь-Каширський краєзнавчий музей

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 264 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1