Головна » Нововолинський народний історичний музей

Напередодні Великодніх свят у Нововолинському міському історичному музеї презентували виставку робіт учнів художнього відділу Школи Мистецтв «Світле свято Воскресіння».

Весна у Нововолинському міському історичному музеї розпочалась виставкою сестер-художниць Наталії Демянової та Ольги Демчук «Трансформація».

Нововолинський міський історичний музей відзначив своє 20-річчя. На урочистості завітало чимало гостей, серед яких були художники, колишні працівники музею, колеги з інших культурних закладів, представники влади і духовенства.

Нововолинський міський історичний музей 26 березня відзначатиме своє 20-річчя

З нагоди 90-ої річниці від дня народження місцевого художника Афанасія Зіновійовича Ярощука, який родом із села Мовники Іваничівського району, у Нововолинському міському історичному музеї відкрили виставку його картин.

29 січня в Україні вшановують пам'ять героїв бою під Крутами, який відбувся 100 років тому. Цій даті був присвячений тематичний захід у Нововолинському міському історичному музеї. У ньому взяли участь школярі гімназії та бібліотекарі міста.

Напередодні Різдва Христового у Нововолинському міському історичному музеї відкрито виставку „Різдвяний ангел”, на якій експонуються конкурсні роботи вихованців Нововолинської дитячої школи мистецтв.

У Нововолинському міському історичному музеї вшанували ліквідаторів-чорнобильців.

У Нововолинському історичному музеї відбулося відкриття виставки робіт майстрині із селища Благодатного Кузьми Раїси Миколаївни. На захід завітали нововолинські митці дитячої школи мистецтв, художники, вишивальниці міста, друзі та родичі авторки виставки.

1 грудня о 15.00 у Нововолинському історичному музеї відбудеться відкриття виставки «Узором скрашена життя дорога», де будуть представлені вишиті робіти Кузьми Раїси Миколаївни.

Напередодні пам’ятного для усієї України – Дня Гідності та Свободи, у Нововолинському історичному музеї відбулося відкриття виставки і тематична година «Революції Гідності присвячується».

«Зупинити цю мить» – під такою назвою відкрили виставку картин художників із Володимира-Волинського у галереї міського історичного музею. Свої творчі доробки представили більше 20 митців.

   У Нововолинському міському історичному музеї діє виставка дипломних робіт учнів Нововолинської дитячої школи мистецтв «Створення світу».

   18 травня у Нововолинському історичному музей відбудеться „День відкритих дверей” з нагоди Міжнародного дня музеїв.

   У Нововолинському міському історичному музеї відкрито виставку писанок Мартинюк Лесі Георгіївни «Всесвіт».

   У Нововолинському народному історичному музеї діє виставка робіт відомої луцької художниці, члена Національної спілки художників України Зеновії Рубан. Вона — із числа найяскравіших сучасних майстрів пензля нашого краю. Її творчість знають не тільки в Україні й Західній Європі, а й у Канаді, Сполучених Штатах Америки й Австралії.

   Тематичний захід про трагічну долю 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів, що прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі, для десятикласників ЗОШ №4 провели працівники Нововолинського історичного музею

   У Нововолинському міському історичному музеї урочисто відкрили виставку картин художника Миколи Казюліна під назвою «Формула душевної гармонії». Виставка приурочена до 65-річчя митця.

   27-го грудня у Нововолинському історичному музеї відкрилась виставка робіт учнів художнього відділу школи мистецтв на різдвяно-новорічну тематику „Віфліємська новина”.

   У Нововолинському історичному музеї відбувся тематичний захід «Чорна сповідь моєї Вітчизни», приурочений Дню пам’яті жертв голодоморів

   У Нововолинському історичному музеї відбулося відкриття виставки «Великий Каменяр українського народу», присвяченої 160-річчю від дня народження українського поета, письменника Івана Яковича Франка.

   У Нововолинському історичному музеї свої картини вперше представила Наталя Дем’янова. Художниця займається олійним живописом, розписом по тканині та склу, також захоплюється сучасною технікою махенді. Перед глядачами було 37 експозицій, виставка отримала назву “Відлуння”

   У Нововолинському історичному музеї відбулася презентація книги „Духовне серце шахтарського Нововолинська”, на яку завітали представник міської влади, священнослужителі, громадськість міста.

   У міському історичному музеї Нововолинська відбулася презентація книги «Недоспівана Україна», до якої увійшли пісні та вірші, записані з вуст старожилів. Ця збірка побачила світ завдяки старанням першого директора міського музею Надії Наумівни Войтюк.

   «Синій птах дитинства», – виставку дипломних робіт випускників Нововолинської школи мистецтв під такою назвою відкрили в міському історичному музеї. Приурочили її до Міжнародного дня захисту дітей.

   У Нововолинському міському історичному музеї відбулася презентація третьої персональної виставки місцевого художника Анатолія Мужевітіна. На захід завітали представники міської влади, художники Нововолинська та численні поціновувачі образотворчого мистецтва.

   У Нововолинському міському історичному музеї з нагоди 145-ї річниці від дня народження Лесі Українки представили літературну виставку, яка складалася зі статей про поетесу та фотографій видатної діячки і її родини. Ці матеріали роками збирали працівники музею.

   У Нововолинському міському історичному музеї пройшов урок-реквієм для учнів 9-тих класів ЗОШ №2, приурочений пам‘яті Героїв Небесної сотні та 2-й річниці Революції Гідності.

   Ляльки-мотанки, шопки, розпис на склі, Різдвяні маски та зірки були представлені на новорічно-різдвяній виставці у Нововолинському міському історичному музеї. Підготували експозицію, яка налічує близько 80 робіт, вихованці школи мистецтв.

   Як Різдво не можна уявити без коляди, так і українців без вишиванки. Саме вона стала символом патріотизму й незнищенності нації, що має тисячолітню культуру. У Нововолинському історичному музеї урочисто відкрили виставку старовинного одягу краян, яку назвали «Узором скрашена життя дорога».

   Персональна фотовиставка „Діти – це квіти життя” Вікторії Бєльської відкрилася у Нововолинському історичному музеї.

   Напередодні величного свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України у Нововолинському міському історичному музеї відбувся тематичний захід, на який були запрошені вояки Української Повстанської Армії, учасники АТО, учнівська молодь.

   Учасники антитерористичної операції на Сході й місцеві волонтери спілкувалися із молоддю на зустріч із нагоди Міжнародного Дня миру у Нововолинському міському історичному музеї.

   Фотовиставку юної нововолинянки Софії Левчук презентували нещодавно у міському історичному музеї. Світлини, зібрані протягом року, дівчина присвятила рідному місту та його мешканцям. Ветерани, маленькі нововолинці, природа й архітектура – понад 30 світлин, на яких спинилися й зафіксувалися найчуттєвіші миті, об’єднали у фотовиставку під назвою «Моє місто».

   21 серпня за участю працівників Волинського краєзнавчого музею у м. Нововолинську відбулася урочиста академія та освячення пам'ятного знаку в с. Будятичі, передмісті, де за новітніми дослідженнями львівського історика Юрія Диби народився святитель Русі, рівноапостольний київський князь Володимир Великий, 1000-ліття пам’яті якого в цьому році відзначає українська держава та церква. Акт освячення здійснив Митрополит Луцький і Волинський УПЦ КП Михаїл.

1 2 3 »