Головна » Нововолинський народний історичний музей

У Нововолинському міському історичному музеї урочисто відкрили персональну виставку місцевої художниці Ольги Русинчук. «Світло моєї душі» – так назвала свою першу виставку мисткиня.

З нагоди 103-ої річниці битви під Крутами у Нововолинському історичному музеї відбувся тематичний захід для учнів одинадцятих класів загальноосвітньої школи №4 імені Тараса Шевченка.

У Нововолинському міському історичному музеї відбувся майстер-клас із розписування імбирних пряників.

У Нововолинському міському історичному музеї презентували виставку «Різдвяна феєрія», на якій представлені роботи вихованців Нововолинської школи мистецтв.

У Нововолинському міському історичному музеї відбулася презентація персональної виставки місцевого художника Анатолія Мужевітіна під назвою „Genesis”.

Які цікаві туристичні об’єкти є в Нововолинську, а які можливо, в майбутньому з’являться, розповіла Ірина Костюк, директорка Нововолинського міського історичного місцевого музею, яка багато знає про місто та його туристичні «родзинки».

Митрополит Переяславський і Вишневський Олександр Драбинко урочисто передав копію видання Пересопницького Євангелія Нововолинському історичному музею.

У Нововолинському історичному музеї презентували фотодокументальну виставку «Болюча пам’ять поколінь», присвячену пам’яті жертв Голодомору.

У Нововолинському міському історичному музеї представили персональну виставку художниці Наталії Дем’янової.

Нововолинський міський історичний музей єдиний з області потрапив до проєкту «Музей відкрито на ремонт». Цими днями у Нововолинську в рамках проєкту відбулась зустріч представників Українського культурного фонду та музею.

8 серпня Нововолинський міський історичний музей підписав Меморандум про співпрацю із проєктом «Музей відкрито на ремонт». Це відкриває перед закладом чимало перспектив.

Щороку у Нововолинську до Дня незалежності України відбувалася хода у вишиванках, проте через карантинні обмеження таке дійство цьогоріч проведуть онлайн.

У третій місяць літа, за підтримки Українського культурного фонду, стартувала «Експедиція #2» по новим музеям учасникам проєкту «Музей відкрито на ремонт 2020». Вже завтра, 8 серпня, учасники експедиції працюватимуть у Нововолинському міському історичному музеї.

Відділ культури Нововолинської міської ради, міській історичний музей, централізована бібліотечна система проводять 28 серпня II урочисту академію, в рамках якої відбудеться Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «НОВОВОЛИНСЬК: від західних кордонів Древньої Русі до сучасної Європи».

У Нововолинського міського історичного музею вже з’явився сучасний логотип.

Нововолинський міський історичний музей запустив онлайн-проект до Дня медика та 70-річчя Нововолинської центральної міської лікарні.

В історичному музеї Нововолинська відкрилась виставка випускних робіт учнів дитячої школи мистецтв під назвою «Мистецтво буде жити серед нас».

У Нововолинському міському історичному музеї вперше презентувала свої персональну виставку молода художниця з Володимира-Волинського Олександра Місько.

У Нововолинському міському історичному музеї відбулося відкриття фотовиставки дитячих робіт і портретів дітей із особливими потребами та спільної виставки картин художники міста.

У Нововолинську вшанування пам’яті жертв Голодоморів розпочалося тематичною годиною «Страчені голодом: невідомий геноцид українців» у міському історичному музеї.

У міському історичному музеї в Нововолинську відбулася презентація виставки Світлани Войтович під назвою «Спогади про літо».

У Нововолинському історичному музеї художник Павло Юрчук представив власну виставку.

У Нововолинському міському історичному музеї презентували історично-мистецький проект «Мальована стрічка» – «Княгиня Ольга. Хитра. Мудра. Свята».

Персональну виставку нововолинської художниці Алли Навроцької «Новели. Точка перетину в центрі душі» презентували у міському історичному музеї.

У Нововолинському міському історичному музеї діє виставка робіт учнів школи мистецтв та місцевих писанкарок «Великодній дивосвіт».

Доволі особливу й оригінальну виставку презентували напередодні 8 березня у Нововолинському міському історичному музеї. Окрім художніх робіт у техніках акварель та пастель, відвідувачам представили й надзвичайні кулінарні вироби – розписане імбирне печиво.

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Напередодні у Нововолинському міському історичному музеї відбувся урок-реквієм «Вічна пам’ять Героям».

4 січня у Нововолинському міському історичному музеї відбулося відкриття виставки різдвяної атрибутики «Різдвяне диво», на якій представлені роботи учнів художнього відділу Школи Мистецтв.

У Нововолинському міському історичному музеї презентували спільну виставку картин місцевих художників. Її приурочили до Міжнародного дня художника.

Напередодні Дня захисника України у міському музеї Нововолинська представили оновлений зал з виставкою, присвяченою війні на Сході.

Подарунок рідному місту до Дня народження зробив відомий художник Віталій Манойло. У Нововолинському історичному музеї відкрили персональну виставку цього талановитого митця, присвячену 68-ій річниці заснування міста шахтарів.

Приємний подарунок Нововолинську до 68-ї річниці з дня його заснування зробили знані місцеві фотографи й любителі-аматори. Вони підготували спільну фотовиставку «Погляд», яку напередодні Дня міста презентували у міському історичному музеї.

Камери відеоспостереження встановили у міському історичному музеї Нововолинська. Керівництво закладу сподівається, що відтепер не буде крадіжок експонатів та матимуть змогу провести більше цікавих виставок

У Нововолинському міському історичному музеї відбулася презентація персональної виставки картин на склі талановитої художниці з Турійська Оксани Марченко.

У Нововолинському міському історичному музеї презентували виставку дипломних робіт учнів художнього відділу Школи мистецтв «Мрійливі крила дитинства».

1 2 3 4 »