Головна » 2020 » August » 27 » У Нововолинському музеї презентували персональну виставку Наталії Дем’янової (ФОТО, ВІДЕО)

У Нововолинському міському історичному музеї представили персональну виставку художниці Наталії Дем’янової, – повідомляє Нововолинськ.com.ua.

Від 26 серпня збірка із 32-ох різножанрових картин під назвою “Подорож у фантазію” милуватиме око нововолинців.

Талановита нововолинянка Наталія Дем’янова народилася у творчій сім’ї. Жінка каже, що художню школу не відвідувала, адже вдома мала свою власну. Творити її навчив дідусь художник Афанасій Ярошук.

“Тематика моїх картин надзвичайно різноманітна, як і техніка. Це і пейзажі, натюрморти, портрети. Зупинитися на чомусь надзвичайно важко, адже хочеться спробувати все”, – розповідає Наталія Дем’янова.

У стінах нововолинського музею жінка представила вже другу виставку, загалом по Україні – п’яту.

Відео Студії Телебачення Нововолинська:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 227 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0