Головна » Аптека-музей, м. Луцьк

Унікальна аптека-музей, в якій до нині зберігається автентична історія розвитку і становлення фармації працює у Луцьку.

Фонди аптеки-музею у місті Луцьку поповнилась новим експонатом – сумкою фельдшера середини ХХ століття.

В аптеці-музеї міста Луцька влаштували шоу: спочатку продемонстрували цікаві хімічні реакції, потім провели екскурсію з дегустацією води, приготовленою за давнім рецептом, а потім ще й влаштували вогняне шоу.
   Не всім відомо про те, що в Старому місті, окрім ошатного замку та костелу, є й менші стародавні дива. Так, на вулиці Драгоманова,11 розташувалась аптека ХІХ століття. З її історією та роботою ознайомились і депутати обласної ради, 8 лютого, під час виїзного засідання.