Головна » Музей освіти Волині при Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти

У Піддубцівській загальноосвітній школі створили музей. Вчителі, за допомогою батьків та учнів, які наколядували грошей, виготовили сучасні стенди, кожен з них – окрема сторінка в історії села

У музичній школі №1 імені Фридерика Шопена відкрили клас-музей відомого волинського музиканта і педагога Феофана Щегельського

У Будинку вчителя в Луцьку створили символічну кімнату-музей, де розміщено стенд з фотографіями загиблих Героїв.

Сорок найкращих шкіл Волині отримають комплекти постерів про історію українського війська. Плакати із зображенням воїнів у різні періоди історії опубліковано завдяки проекту Українського інституту національної пам’яті «Воїни. Історія українського війська».

Уламки стріл та списів, ядра для катапульт, зразки амуніції та обмундирування, пробиті кулями каски, стрілецька зброя, унікальні документи, фотографії, портрети Героїв – все це протягом довгих років збирав і продовжує збирати вчитель історії колишньої Луцької загальноосвітньої школи № 8, а нині Луцького навчально-реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами, Віктор Гуляницький.

У школах міста планують створити музейні кімнати чи стенди про випускників цих шкіл, які загинули в ході війни на сході України. Про це йшлося 20 серпня під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Газета „Шацький край” розповіла про Зразковий краєзнавчий музей Світязької ЗОШ І-ІІІ ступенів Шацького району. У ньому є матеріали про історію сіл Світязь, Підманове та Омельне, про спортивні досягнення світязян, культурний розвиток села Світязь. Сьогодні в шкільному музеї налічується більше тисячі експонатів.