Головна » 2016 » October » 24 » У музичній школі Луцька відкрили клас-музей Феофана Щегельського (ВІДЕО)
У музичній школі Луцька відкрили клас-музей Феофана Щегельського (ВІДЕО)

У музичній школі №1 імені Фридерика Шопена відкрили клас-музей відомого волинського музиканта і педагога Феофана Щегельського, – повідомляє ВРДНТКУ.

Патріот своєї держави, інтелігент, першокласний педагог та неперевершений баяніст Феофан Щегельський віддав музичній школі №1 53 роки свого життя. Десятки його вихованців вибороли численні перемоги у всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Нині вони – викладачі музичних шкіл, знані композитори і диригенти.

Категорія: Музей освіти Волині при Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти | Переглядів: 698 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0