Головна » 2016 » October » 06

12 жовтня о 13 годині у Затурцівському меморіальному музеї Вячеслава Липинського відбудеться відкриття виставки “Історія українського війська: від князівських дружинників до воїнів АТО”.

Під час відзначення 75-річчя Історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки було презентовано фотовиставку «Українська Друга світова», по якій провів екскурсію науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею Богдан Зек.

У листопаді цього року планується провести на базі Волинського краєзнавчого музею Міжнародну науково-практичну конференцію, присвячену Голодомору 1946-1947 років і ролі Західної України в порятуванні голодуючих, видати збірку її матеріалів та виготовити пересувну виставку, присвячену цій тематиці.

Уже п'ятий рік поспіль наукові співробітники Володимир-Волинського історичного музею імені Омеляна Дверницького проводять лекції для слухачів історико-краєзнавчого факультету університету третього віку, який діє при міському територіальному центрі.