Головна » Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен

У рамках змін до регіональної програми депутати пропонують зменшити обсяг фінансової допомоги у 2020 році Музею сільського господарства Волині-скансену.

У селищі Рокині Луцького району в експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею-скансену пройшла толока під гаслом «Свій парк — своїми руками».

У цьому пересвідчився директор Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк.

Журнал «Музеї України» започаткував хроніку ліквідації сільських музеїв, розпочавши з Волині...

Міжнародний волонтерський табір «Старовинна Волинь – перехрестя культур» зібрав молодь з 6-ти країн світу та України у селищі Рокині. У музеї історії сільського господарства-скансен вони допомагають наводити благоустрій та знайомляться з нашою країною.

Для виконання статутних завдань, вирішення фінансово-господарських питань депутати Волиньради вирішили надавати фінансову допомогу Рокинівському музею сільського господарства Волині-скансену.

Під таким гаслом відбулося інтерактивне обрядодійство весняного рівнодення в експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району.

Відомий волинський історик та краєзнавець, директор Рокинівського музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк у центральній дитячій бібліотеці Луцька презентував свою нову книгу.

До такого висновку прийшли працівники Музею історії сільського господарства Волині-скансен після закінчення роботи чергової сесії облради, яка відбулася 26 вересня ц. р. І починають розпродувати коней та кіз…

На засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму Волинської обласної ради підтримано проект Про зміни до Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини.

«Стань досконалим! Відроди мудрість і силу своїх предків!», – під таким гаслом відбувся Перший фестиваль козацьких єдиноборств з нагоди дня Воїна, дня Перуна на базі експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині.

Під такою назвою розпочав роботу Міжнародний волонтерський табір ініційований Волинським земляцтвом у м. Києві – Міжнародним громадським об’єднанням «Волинське братство», та підтриманий Всеукраїнською асоціацією молодіжного співробітництва «Альтернатива-В» у Музеї історії сільського господарства Волині – Скансен, що в селищі Рокинях біля Луцька.

Музей-скансен народного господарства у селищі Рокині неподалік Луцька допомагають відновлювати іноземці.

Міжнародний волонтерський табір під назвою «Cтаровинна Волинь – перехрестя культур», ініційований Волинським земляцтвом у м. Києві – Міжнародним громадським об’єднанням «Волинське братство», та підтриманий Всеукраїнською асоціацією молодіжного співробітництва «Альтернатива-В» – знову розпочнеться в Музеї історії сільського господарства Волині-cкансен в с. Рокині.

Понад 50 юнаків та дівчат розмістилися в наметах поруч з храмом Вознесіння Господнього, що в експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині в селищі Рокині Луцького району.

На базі «Козацького зимівника» експозиції просто неба Музею історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району, понад сто козачат – вихованців Волинської обласної федерації «Спас» та спортивного клубу «Герць», розмістили наметове містечко на березі Рокинівського ставка.

Група дітей та педагогів з Донецької області два тижні гостювали в Княгининівській спеціалізованій школі-інтернаті «Центр освіти та соціально- педагогічної підтримки». Під час візиту гості зі Сходу України відвідали історичний музей села Княгининок.

Під таким гаслом відбулося інтерактивне обрядодійство весняного рівнодення в експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району.

На базі експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині-скансен у неділю, 18 березня буде відтворено давнє обрядодійство - «Весна іде – мир несе!».

Впевнено заявляє про себе козацьке товариство патріотів із села Гірка Полонка, які, об’єднавшись більше п’яти років тому та створивши козацько-історичний курінь «Чорна рада», будують музей-скансен під відкритим небом «Козацька Січ»

Аби визначитись з пріоритетними напрямками розвитку та спланувати роботу на наступні роки директору музею-скансену в Рокинях слід розробити перспективний план розвитку закладу. Про це йшлося під час робочого візиту голови Волинської облради Ігоря Палиці в музей-скансен

Волинян просять допомогти коштами Рокинівському музею історії сільського господарства Волині-скансені, в якому вчора сталась пожежа. Про це повідомив директор музею Олександр Середюк.

У Рокинівському музеї історії сільського господарства Волині-скансені, що неподалік Луцька, вночі згоріла хата.

Питання щодо виділення з обласного бюджету додаткових коштів для надання фінансової підтримки Музею історії сільського господарства Волині-скансен” буде внесено на розгляд чергової сесії обласної ради.

До депутата Волинської обласної ради звернулась дирекція Музею історії сільського господарства Волині з відповідним клопотанням, суть якого викладена в запиті Віталія Заремби.

Волинське телебачення розповіло про те, як молоді люди з восьми країн світу вивчали українську культуру в Музеї історії сільського господарства Волині-скансені, допомогли облаштувати та відновити музей.

У Рокинях Луцького р-ну розпочав роботу Міжнародний волонтерський табір «Старовинна Волинь – перехрестя культур».

У Музеї сільського господарства Волині-скансені у Рокинях біля Луцька з 30 липня до 12 серпня 2017 року буде діяти міжнародний молодіжний волонтерський табір.

   24 червня у Музеї історії сільського господарства Волині-скансені відбудеться традиційне фольклорно-етнографічне інтерактивне обрядодійство – «В ніч на Купала».

   У селищі Рокині, що за 12 кілометрів від Луцька, діє музей історії сільського господарства Волині-скансен. У семи його залах і просто неба розміщені унікальні експонати

   Рішенням сесії Волинської обласної ради від 02.02.2017 року Музей історії сільського господарства Волині був позбавлений фінансової підтримки на 2017 рік

   Нещодавно завершилась етнографічна експедиція Музею історії сільського господарства Волині-скансену, яка тривала протягом двох тижнів у Любомльському районі.

   Звернення ветерана національно-визвольних змагань, члена Волинського братства ОУН-УПА імені полковника Клима Савури, заслуженого працівника культури України Ростислав Кушнірука щодо долі Рокинівського музею історії сільського господарства Волині-скансену

1 2 3 »