Головна » Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен

Про це йшлося під час засідання комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови.

Директор Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк виступив на сесії Волинської обласної ради на захист музею.

Директор Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк запрошує 11 лютого на мирну акцію напередодні сесії Волинської обласної ради.

Комісія з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку Волинської обласної ради заслухала звіт директора, засновника, автора експозиції Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександра Середюка.

2 лютого 2021 року виповнилось би 90 років Петру Сергійовичу Теслюку – керівнику і вченому, якого по праву називають Академікам української картоплі. Напередодні ювілейної дати науковці Музею історії сільського господарства Волині-скансену відкрили присвячену йому виставку.

Директор Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк в розпачі через глузливе та цинічне ставлення владців до музею.

Працівники Музею історії сільського господарства Волині, що у Рокинях, не отримали заробітну плату за листопад та грудень.

Директор Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк шукає інвестора або партнера.

Директор Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк звертається до всіх небайдужих з проханням приїхати, чи прийти, на роботу на волонтерських засадах і не дати занепасти волинському музею-скансену.

Директор Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк отримав відповідь на його відкритий лист Президенту України.

Нещодавно унікальну пам’ятку народної архітектури в експозиції просто неба «Козацький зимівник» Рокинівського музею-скансену власними силами відреставрували працівники музею.

Директор Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк розповів, як боровся із коронавірусом старовинними методами характерників та сміхотерапією.

У Музеї історії сільського господарства Волині-скансені завершуються зйомки кінострічки «Шлях поколінь» про долю колишніх воїнів УПА, зв’язкової полковника УПА Клима Савура Ганни Абрамчук та упівця Степана Петраша, які живі й понині.

Таке питання виникло у директора Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександра Середюка після перегляду телепередачі.

Лист Президентові України Володимиру Зеленському від директора Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександра Середюка.

Зі спогадів директора Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександра Середюка.

Роздуми директора Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександра Середюка щодо розподілу бюджетних коштів депутатами Волинської обласної ради та про подальшу долю музею-скансену.

Роздуми директора Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександра Середюка щодо Дня Незалежності...

Історик, краєзнавець, письменник, публіцист, засновник і директор музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк у передачі «Вечір на Суспільному» телеканалу UA:Волинь.

До такого «фінішу» підходять депутати Волинської обласної ради на закінчення своєї каденції.

Напередодні свого професійного свята – Міжнародного дня музеїв, працівники Музею історії сільського господарства Волині-скансену власними силами реставрували та відкрили новий екскурсійний об’єкт експозиції просто неба «Козацький зимівник».

Працівники Музею історії сільського господарства Волині – скансену на Вербну неділю боролися з пожежею.

У рамках змін до регіональної програми депутати пропонують зменшити обсяг фінансової допомоги у 2020 році Музею сільського господарства Волині-скансену.

У селищі Рокині Луцького району в експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею-скансену пройшла толока під гаслом «Свій парк — своїми руками».

У цьому пересвідчився директор Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк.

Журнал «Музеї України» започаткував хроніку ліквідації сільських музеїв, розпочавши з Волині...

Міжнародний волонтерський табір «Старовинна Волинь – перехрестя культур» зібрав молодь з 6-ти країн світу та України у селищі Рокині. У музеї історії сільського господарства-скансен вони допомагають наводити благоустрій та знайомляться з нашою країною.

Для виконання статутних завдань, вирішення фінансово-господарських питань депутати Волиньради вирішили надавати фінансову допомогу Рокинівському музею сільського господарства Волині-скансену.

Під таким гаслом відбулося інтерактивне обрядодійство весняного рівнодення в експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району.

Відомий волинський історик та краєзнавець, директор Рокинівського музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк у центральній дитячій бібліотеці Луцька презентував свою нову книгу.

До такого висновку прийшли працівники Музею історії сільського господарства Волині-скансен після закінчення роботи чергової сесії облради, яка відбулася 26 вересня ц. р. І починають розпродувати коней та кіз…

На засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму Волинської обласної ради підтримано проект Про зміни до Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини.

«Стань досконалим! Відроди мудрість і силу своїх предків!», – під таким гаслом відбувся Перший фестиваль козацьких єдиноборств з нагоди дня Воїна, дня Перуна на базі експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині.

1 2 3 4 »