Головна » Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен

У Музеї історії сільського господарства Волині-скансені завершуються зйомки кінострічки «Шлях поколінь» про долю колишніх воїнів УПА, зв’язкової полковника УПА Клима Савура Ганни Абрамчук та упівця Степана Петраша, які живі й понині.

Таке питання виникло у директора Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександра Середюка після перегляду телепередачі.

Лист Президентові України Володимиру Зеленському від директора Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександра Середюка.

Зі спогадів директора Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександра Середюка.

Роздуми директора Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександра Середюка щодо розподілу бюджетних коштів депутатами Волинської обласної ради та про подальшу долю музею-скансену.

Роздуми директора Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександра Середюка щодо Дня Незалежності...

Історик, краєзнавець, письменник, публіцист, засновник і директор музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк у передачі «Вечір на Суспільному» телеканалу UA:Волинь.

До такого «фінішу» підходять депутати Волинської обласної ради на закінчення своєї каденції.

Напередодні свого професійного свята – Міжнародного дня музеїв, працівники Музею історії сільського господарства Волині-скансену власними силами реставрували та відкрили новий екскурсійний об’єкт експозиції просто неба «Козацький зимівник».

Працівники Музею історії сільського господарства Волині – скансену на Вербну неділю боролися з пожежею.

У рамках змін до регіональної програми депутати пропонують зменшити обсяг фінансової допомоги у 2020 році Музею сільського господарства Волині-скансену.

У селищі Рокині Луцького району в експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею-скансену пройшла толока під гаслом «Свій парк — своїми руками».

У цьому пересвідчився директор Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк.

Журнал «Музеї України» започаткував хроніку ліквідації сільських музеїв, розпочавши з Волині...

Міжнародний волонтерський табір «Старовинна Волинь – перехрестя культур» зібрав молодь з 6-ти країн світу та України у селищі Рокині. У музеї історії сільського господарства-скансен вони допомагають наводити благоустрій та знайомляться з нашою країною.

Для виконання статутних завдань, вирішення фінансово-господарських питань депутати Волиньради вирішили надавати фінансову допомогу Рокинівському музею сільського господарства Волині-скансену.

Під таким гаслом відбулося інтерактивне обрядодійство весняного рівнодення в експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району.

Відомий волинський історик та краєзнавець, директор Рокинівського музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк у центральній дитячій бібліотеці Луцька презентував свою нову книгу.

До такого висновку прийшли працівники Музею історії сільського господарства Волині-скансен після закінчення роботи чергової сесії облради, яка відбулася 26 вересня ц. р. І починають розпродувати коней та кіз…

На засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму Волинської обласної ради підтримано проект Про зміни до Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини.

«Стань досконалим! Відроди мудрість і силу своїх предків!», – під таким гаслом відбувся Перший фестиваль козацьких єдиноборств з нагоди дня Воїна, дня Перуна на базі експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині.

Під такою назвою розпочав роботу Міжнародний волонтерський табір ініційований Волинським земляцтвом у м. Києві – Міжнародним громадським об’єднанням «Волинське братство», та підтриманий Всеукраїнською асоціацією молодіжного співробітництва «Альтернатива-В» у Музеї історії сільського господарства Волині – Скансен, що в селищі Рокинях біля Луцька.

Музей-скансен народного господарства у селищі Рокині неподалік Луцька допомагають відновлювати іноземці.

Міжнародний волонтерський табір під назвою «Cтаровинна Волинь – перехрестя культур», ініційований Волинським земляцтвом у м. Києві – Міжнародним громадським об’єднанням «Волинське братство», та підтриманий Всеукраїнською асоціацією молодіжного співробітництва «Альтернатива-В» – знову розпочнеться в Музеї історії сільського господарства Волині-cкансен в с. Рокині.

Понад 50 юнаків та дівчат розмістилися в наметах поруч з храмом Вознесіння Господнього, що в експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині в селищі Рокині Луцького району.

На базі «Козацького зимівника» експозиції просто неба Музею історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району, понад сто козачат – вихованців Волинської обласної федерації «Спас» та спортивного клубу «Герць», розмістили наметове містечко на березі Рокинівського ставка.

Група дітей та педагогів з Донецької області два тижні гостювали в Княгининівській спеціалізованій школі-інтернаті «Центр освіти та соціально- педагогічної підтримки». Під час візиту гості зі Сходу України відвідали історичний музей села Княгининок.

Під таким гаслом відбулося інтерактивне обрядодійство весняного рівнодення в експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району.

На базі експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині-скансен у неділю, 18 березня буде відтворено давнє обрядодійство - «Весна іде – мир несе!».

Впевнено заявляє про себе козацьке товариство патріотів із села Гірка Полонка, які, об’єднавшись більше п’яти років тому та створивши козацько-історичний курінь «Чорна рада», будують музей-скансен під відкритим небом «Козацька Січ»

Аби визначитись з пріоритетними напрямками розвитку та спланувати роботу на наступні роки директору музею-скансену в Рокинях слід розробити перспективний план розвитку закладу. Про це йшлося під час робочого візиту голови Волинської облради Ігоря Палиці в музей-скансен

Волинян просять допомогти коштами Рокинівському музею історії сільського господарства Волині-скансені, в якому вчора сталась пожежа. Про це повідомив директор музею Олександр Середюк.

У Рокинівському музеї історії сільського господарства Волині-скансені, що неподалік Луцька, вночі згоріла хата.

1 2 3 4 »