Головна » 2021 » July » 18 » Ребрендинг волинського музею-скансену (ФОТО, ВІДЕО)
Ребрендинг волинського музею-скансену (ФОТО, ВІДЕО)

Музей історії сільського господарства Волині-скансен вже має новий логотип:

Логотип виконаний з низьким рівнем стилізації. Використано яскраві кольори та велику кількість елементів, що по своїй організаційній структурі суперечить терміну «логотип», де стилізація, лаконічність та знаковість є першоосновами.

Основна мета створення нового логотипу – це інформаційний привід для привернення уваги до такої перлини волинського краю, як музей-скансен у Рокинях.

Також логотип є дуже яскравим та цікавим елементом для брендування сувенірної та рекламної продукції, гарно виглядає на аватарках в соціальних мережах Instagram та Facebook.

Елементи, з яких складений логотип, легко прочитуються та створюють цілісну композицію, центром якої є млин, так як музей скансен – сільського господарства Волині.

Також важливим елементом логотипу є колос – символ хліборобства, життя, достатку.

Наступний, тотожний по масі є козак, по своїй суті не хрестоматійний Мамай, тому що не має усіх необхідних атрибутів, проте має шаблю поруч, що символізує готовність захищати рідну землю.

Зображення небосхилу містить сонце та місяць, що проявляє закон єдності та боротьби протилежностей, який зумовлює постійний розвиток.

Присутні зображення хати та тополь. Поле з маками, як символ пролитої крові за рідну землю.

Усі елементи виконані в стилістичній єдності та вписані в коло – як символ світла, активної енергії та циклічності життя.

Василь Цапюк,
директор дизайн-студії «Тенета»,
автор логотипу

Джерело: Музей історії сільського господарства Волині-скансен. Рокині