Головна » Художній музей

Такою виставкою художника Гаврила Остапенка (1892–1971) Художній музей – відділ Волинського краєзнавчого музею, долучається до низки подій, які приурочені Дню Незалежності України та Дню міста Луцька.

   В межах святкування Дня Європи у Луцьку усі охочі мали змогу відвідати презентацію у Художньому музеї білорусько-українського альманаху «Справа» за участі відомих білоруських письменників

   З нагоди Міжнародного дня музеїв у Художньому музеї відбулася «Ніч музею 2017» за темою «Українське рица́рство: відвага і честь».

   Найкращі дипломні роботи студентів факультету мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки увійшли до експозиції «Арт-феєрія»

   13 травня (субота) о 20.00 годині у Художньому музеї відбудеться «Ніч музеїв – 2017» за темою «Українське рица́рство: відвага і честь».

   У Художньому музеї відкрито виставку „Осяяні Великоднем. Іконопис на склі волинської художниці Галини Черниш”.

   У Художньому музеї 6 квітня о 15:00 год. відбудеться відкриття виставки «Осяяні Великоднем. Іконопис на склі волинської художниці Галини Черниш»

   У Художньому музеї відбулось відкриття виставки творів живопису «Четвертий вимір» Федора Панчука (м. Вінниця).

   3 березня, у п’ятницю, о 14:00 год. в Художньому музеї відбудеться презентація виставки творів живопису Федора Панчука (м.Вінниця).

   1 березня у Художньому музеї традиційно відбулись гостини з гостинцями від музейної киці Марго, приурочені до Міжнародного дня котів. В гості до киці приходили учні школи №1 м. Луцька.

   У Художньому музеї м. Луцька відбулась мистецька тематична година «На пошану Великому Вчителю. Володимир Костецький (1905 – 1968) – Андронику Лазарчуку (1870 – 1934)».

   3 лютого (п’ятниця) о 17:00, в межах культурно-мистецького проекту «Довгі зимові вечори», відбудеться концерт «Ми з колядою...» вокального гурту «КРАЛІ В КОРАЛЯХ» (художній керівник Юлія Штець) за участі інструментального гурту «Стара шухляда».

   За дві години до відкриття у Художньому музеї виставки малярства Володимира Чорнобая з Тернополя «Дерево. Органічні структури» відбувся практикум для студентів Волинського державного училища культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського.

   У Художньому музеї, в рамках культурно-мистецького проекту «Сучасне мистецтво: виставка творів, як пролог…», 26 січня о 16.00 год. відбудеться відкриття виставки тернопільського художника Володимира Чорнобая

   Художній музей став ініціатором акції вшанування пам'яті Данила Братковського (бл. 1642 – 1702) – Святого Мученика Страстотерпця Волинського, поета-гуманіста, борця за волю України.

   18 листопада (п’ятниця) о 12:00 у Художньому музеї відбудеться презентація книги дипломата, Амбасадора Литовської Республіки Валентини Цайтлер про яскраву особистість україно-литовського спільного минулого – Великого литовського князя Свидригайла.

   В межах традиційного культурно-мистецького проекту «Сторінками історії Художнього музею м. Луцька» відбулась акція на тему «Заснування картинної галереї у Луцьку (Художній відділ ВКМ). Період становлення і поступ 1970-х років», присвячена дню народження Художнього музею (6 листопада 1973 року).

   6 листопада о 15.00 год. запрошують усіх бажаючих на урочистість, присвячену дню народження Художнього музею, на тему «Заснування картинної галереї у Луцьку (Художній відділ ВКМ). Період становлення і поступ 1970-х років» в межах культурно-мистецького проекту із традиційного циклу «Сторінками історії Художнього музею м. Луцька – відділу ВКМ».

   30 жовтня о 15.00 год. у Художньому музеї відбудеться презентація унікального тритомного видання «Золотий вік української естради» Михайла Маслія за участі автора.

   У Художньому музеї відбулась зустріч з Валентиною КУЗИК (доктор мистецтвознавства, музикознавець, піаністка, педагог, музично-громадська діячка), яка розповідала про таїну магії українського шедевру «Щедрик» в опрацюванні Миколи Леонтовича.

   Художній музей відновлює цикл культурно-мистецьких акцій в рамках проекту «Довгі осінні, зимові вечори», які передбачають цікаві творчі зустрічі, концертні програми, презентації нових книг, мистецьких та літературних доробків. Уже 21 жовтня о 16.00 відбудеться перша зустріч з музикознавцем Валентиною Кузик.

   У Художньому музеї відбулося супер відкриття «За покликом минувшини... Виставка творів Дмитра Стецька (Тернопіль)» за участі автора!

   18 серпня (четвер) о 15.00 год. у Художньому музеї відбудеться презентація виставки творів Дмитра Стецька (м. Тернопіль) «За покликом минувшини…», присвяченої Дню незалежності України. Вона – чудовий подарунок до свята друзям музею, лучанам, гостям нашого міста.

   У зв’язку з проведенням арт-шоу «Ніч у Луцькому замку» графік роботи Художнього музею дещо змінений

   У Художньому музеї відбулася презентація книги «Наполеон Орда і Україна» (автори: С. Костюк, Я. Кравченко, П. Сачек), яка вийшла із друку у видавництві «Оранта» (м. Київ) 2015 року. Книга присвячена 205-річчю від дня народження Наполеона Орди.

   7 червня 2016 року (вівторок) о 16.00 год. у Художньому музеї відбудеться презентація книги «Наполеон Орда і Україна» (автори: С. Костюк, Я. Кравченко, П. Сачек), яка вийшла із друку у видавництві «Оранта» (м. Київ) 2015 року.

   У Художньому музеї відбувся концерт вокальної музики «МОЦАРТ, ГЕНДЕЛЬ І НЕ ТІЛЬКИ...»

   Волинський краєзнавчий музей та його відділ – Художній музей в Луцьку, запрошують на мистецьку зустріч, приурочену до Дня Європи, за участі викладачів та учнів Луцької дитячої музичної школи ім. Фридерика Шопена та Гімназії ім. Іоана-Павла ІІ с. Воля Угрозька Республіки Польща та при підтримці Волинської обласної громадської організації "Волинське товариство польського мистецтва "Барви рубежів" і управління культури Луцької міської ради, яка відбудеться в приміщенні Художнього музею в Луцькому замку 17 травня 2016 року о 17.00 год.

   Ввечері, 13 травня, пройшовши через символічну браму гості Художнього музею стали учасниками Міжнародної культурно-мистецької акції «Ніч музеїв-2016», присвяченої пам’яті Лесі Українки (1871 – 1913).

Художній музей – відділ Волинського краєзнавчого музею, проводить культурно-мистецьку акцію „Ніч музеїв-2016”, присвячену пам’яті Лесі Українки.

   У Художньому музеї відбувся творчий вечір з письменником Іваном Феодосійовичем Корсаком.

   20 квітня о 17 год. у Художньому музеї відбудеться творчий вечір з письменником Іваном Феодосійовичем Корсаком.

   8 квітня у Художньому музеї відкрито виставку «Лебедина пісня Софії Караффи-Корбут (1924 – 1996)» – ілюстрації до драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» із фондів Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

   8 квітня 2016 року о 15 год. у Художньому музеї відбудеться відкриття виставки творів художниці Софії Караффи-Корбут «Лебедина пісня», на якій буде представлено 35 ілюстрацій до драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» із фондів Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

1 2 3 4 5 »