Головна » 2020 » July » 22 » Художній музей запрошує!
Художній музей запрошує!

Вже четвертий день поспіль працює улюблений музей Луцька – Художній музей. Тож лучани та гості міста знову можуть побачити твори Хосе Рібери, Лукаса Кранаха Старшого, Франса Снейдерса, Жака Куртуа, Франческо Лондоніо, Франца Вінтерхальтера, Юзефа Брандта та інших європейських митців.

В очікуванні відвідувачів наукові працівники внесли деякі корективи та доповнення у постійній експозиції музею. Так, наприклад, їх можна побачити у залі «Європейського мистецтва XVIII – початку XІX ст.». Двома творами графіки доповнено портретну галерею XVI–XVIII ст. Також змінено і значно розширено розділ творів українського художника Андроника Лазарчука, в якому особливе місце посідають роботи портретного жанру. У двох виставкових залах нині можна побачити твори українських та волинських художників другої половини XX – початку XXI століть із колекції Волинського краєзнавчого музею: М.Глущенка, В.Гордійця, В.Забашти, М.Максименка, В.Зарецького, З.Шолтаса, а також волинян – К.Якубека, Г.Чорнокнижного, П.Сензюка, О.Валенти та інших.

Тож запрошуємо вас відвідати Художній музей з вівторка по неділю з 10.00 до 18.00 год.

P.S. Просимо не забувати про дотримання усіх санітарних вимог.

Художній музей м. Луцька, відділ ВКМ

Категорія: Художній музей | Переглядів: 266 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1