Головна » Лопатенський музей партизанської Слави

У ці травневі дні музейний комплекс, що знаходиться в урочищі Лопатень Ківерцівського р-ну, відвідують дорослі і діти з Волині та сусідніх областей. Їдуть, щоб віддати шану загиблим у роки війни, покласти квіти на могили та до обеліска Слави, оглянути партизанські землянки, ознайомитися з експонатами музеїв Волинського лісу та Партизанської слави, садибою лісівника, старовинною пасікою, пройтися екологічною стежкою, попити цілющої радонової водиці з лісового джерела.

У Ківерцівському районі відбулися урочистості з нагоди Дня партизанської слави та 45-річчя Лопатенського музею партизанської слави.
   Одне з небагатьох місць на Волині, якими ще в радянський час вшановували загиблих у Другій світовій війні, і де не обмежилися рядовим обеліском - Музей партизанської слави в урочищі Лопатень, що на території Ківерцівського району Волині. Комплекст створений на реальному місці розташування загону радянських партизан.