Головна » Маневицький краєзнавчий музей

Під такою назвою у Маневицькому краєзнавчому музеї було проведено тематичний захід та презентовано виставку з фондів музею.

Сьогодні у Маневицькому краєзнавчому музеї, в пам’ять 87-их роковин Голодомору в Україні. священнослужителі Маневич з очільниками місцевої влади помолилися за пам’ять жертв Голодоморів в Україні та відслужили Панахиду за жертвами Голодоморів в Україні.

До Дня Гідності та Свободи у Маневицькому краєзнавчому музеї̈ було проведено урок патріотизму та розгорнуто виставку із фондів музею «Майдан – шлях до свободи».

18 листопада юні джури ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Андрія Снітка побували у Маневицькому краєзнавчому музеї, оглянули його виставки та на власні очі побачили човен-моноксил.

Усіх охочих Маневицький краєзнавчий музей запрошує на виставку «Казкові наречені минулого і сучасного».

Дванадцятиметровий човен-довбанку, яку витягли з річки Стир 5 років тому, вкотре оглянули науковці Національної академії наук України. Історичну знахідку нині зберігають у спеціальному приміщенні маневицькі музейники.

З нагоди 5-ої річниці відкриття «Маневицького човна-моноксила», Маневицький краєзнавчий музей 9-10 жовтня проводить урочисту академію та Міжнародну науково-практичну конференцію «Маневицький човен – проблеми реставрації, консервації, збереження та вивчення».

У Маневицькому краєзнавчому музеї після майже тримісячного карантину, була проведена оглядова екскурсія в незавершеній новій будівлі музею одного експоната «Маневицький човен – моноксил».

Враховуючи умови сучасного карантину і розуміючи, що це одна із трагічних сторінок історії людства, працівники Маневицького краєзнавчого музею почали формувати фонди пов’язані з пандемією коронавірусу в Україні.

У Маневицькому краєзнавчому музеї нині діє виставка «Колиска роду – українська хата», на якій представлені предмети побуту волинської сільської хати.

З моменту запровадження карантину стало відомо про наміри уряду радикально скоротити видатки держбюджету на культуру, залишивши лише кошти на утримання інституцій, але попри всі негаразди реконструкція Маневицького краєзнавчого музею продовжується...

Унікальний 12-ти метровий човен-довбанка отримав окреме приміщення у Маневицькому краєзнавчому музеї. На його облаштування планують виділити більше 1,5 мільйони гривень.

Унікальний човен-довбанку, який знайшли влітку 2015 року в Маневицькому районі Волинської області, перевезли до майбутнього музею одного експонату, який облаштовують на базі Маневицького краєзнавчого музею.

Після завершення усіх юридичних процедур розпочали будівельні роботи із реконструкції Маневицького краєзнавчого музею. Це дасть змогу розмістити у добудованому приміщенні човен-довбанку.

У Маневицькому краєзнавчому музеї, на виставці «Свята сорочка вишивана – це оберіг і захист мій», відбулися народознавчі зустрічі.

На Волині готуються оголосити тендер на добудову Маневицького краєзнавчого музею для розташування стародавнього човна.

Унікальний човен-довбанка часів Київської Русі досі зберігається на пилорамі в Маневичах, – повідомляє 12 канал.

Аби врятувати знайдений на Волині унікальний човен-довбанку для нього добудують краєзнавчий музей у Маневичах.

Під такою назвою було презентовано виставку у Маневицькому краєзнавчому музеї.

У Маневицькому краєзнавчому музеї до Дня Соборності України відбулися тематичний виховний захід «Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг» та презентація виставки «Велична і свята наша Україна».

Юні волонтери із Маневицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Андрія Снітка взяли участь у засіданні круглого столу «Волонтери – люди доброї волі», що відбувся нещодавно у Маневицькому краєзнавчому музеї.

Маневицький краєзнавчий музей спільно з відділом культури Маневицької райдержадміністрації з нагоди 50-річчя створення музею, при підтримці Маневицьких райдержадміністрації та районної ради, за участі Волинського краєзнавчого музею, ряду наукових інституцій України, Канади, США, Ізраїлю, Польщі, Білорусії проводить 3-4 листопада Міжнародну конференцію «Маневицький краєзнавчий музей – осередок історії та культури».

Маневицький краєзнавчий музей з нагоди 50-річчя створення запрошує музейників, науковців, краєзнавців та бажаючих долучитись та взяти участь 3-4 листопада 2017 року в урочистостях, а також у роботі Міжнародної конференції «Маневицький краєзнавчий музей – осередок історії та культури».

Маневицький краєзнавчий музей з нагоди 50-річчя створення запрошує взяти участь 3-4 листопада 2017 року в урочистостях, а також у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Маневицький краєзнавчий музей – осередок історії та культури».

З нагоди другої річниці Маневицького човна-моноксила у районному центрі відбувся захід «Врятуймо – знахідку тисячоліття»

З нагоди другої річниці Маневицького човна – моноксила, Маневицький краєзнавчий музей запрошує всіх не байдужих до долі цієї знахідки 12 вересня для участі у круглому столі «Врятуймо – знахідку тисячоліття»

Кожна людина, яка любить свою Батьківщину та є патріотом, повинна знати історію не тільки своєї держави, а й краю де народився. Саме у цьому музеї можна дізнатися про долю села Чорниж у різні роки його існування.

Під такою назвою у Маневицькому краєзнавчому музеї розгорнуто виставку робіт вихованців районного Центру творчості дітей та юнацтва.

   З нагоди 50-річчя Маневицького краєзнавчого музею, яке буде відзначатися 3-4 листопада, в рамках спільного проекту Центру творчості та Маневицького краєзнавчого музею «Юні таланти Маневиччини початку ХХІ століття», у стінах музею виставкою дитячих робіт вихованців Маневицького районного ЦТДЮ «Дивоцвіти творчості» розпочато цикл ювілейних заходів.

   У Маневицькому краєзнавчому музеї, за організаційної підтримки Волинського краєзнавчого музею, проведено районний семінар для відповідальних за шкільні музеї та для працівників клубних закладів, які бажають створити музеї історії села в своїх установах.

   Маневицький краєзнавчий музей, за організаційної участі Волинського краєзнавчого музею, 30 травня проводить навчальний семінар «Організація роботи шкільних музеїв в сучасних умовах»

П Р О Г Р А М А

   Напередодні Міжнародного дня музеїв, з метою обговорення стану зберігання та перспектив дослідження, консервації, реставрації і музеєфікації «Маневицького човна – моноксила», проведені науково-практична конференція та круглий стіл «Маневицький човен – моноксил: стан зберігання та перспективи дослідження, консервації, реставрації і музеєфікації».

1 2 3 »