Головна » 2020 » July » 21 » Маневицький музей втілює в життя концепцію «Туристичних магнітів» Волині
Маневицький музей втілює в життя концепцію «Туристичних магнітів» Волині

19 липня на замовлення друзів музею Павла Савчука та Оксани Вовк у Маневицькому краєзнавчому музеї після майже тримісячного карантину, а також вдруге під час проведених внутрішніх оздоблюваних робіт (ремонтні роботи зупинилися тому, що ми винні будівничим певну суму), була проведена оглядова екскурсія в незавершеній новій будівлі музею одного експоната «Маневицький човен – моноксил».

Під час реконструкції Маневицького краєзнавчого музею, через певні обмеження та проведення будівельних робіт, до цих пір ми не мали можливості презентувати унікальну знахідку «Маневицький човен – моноксил» відвідувачам музею, але також хочу наголосити, що через недофінансування (наші недбайливі владні інституції, як місцеві так і обласні не виділяють грошей) ми продовжуємо поволі втрачати артефакт (через висихання – частіше почали появлятися тріщини, але про це, трішки пізніше).

Туристичні маршрути в дії.

Петро Хомич,
директор Маневицького краєзнавчого музею

Джерело: Маневицький краєзнавчий музей

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 272 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1