Головна » Ківерцівський районний краєзнавчий музей

Виставка картин Фасиля Фурса під назвою „Природи виловлена мить” відкрилася нещодавно у Ківерцівському районному краєзнавчому музеї.

У Ківерцівському краєзнавчому музеї демонструвалася виставка „Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори”, яка не залишила байдужим жодного відвідувача.

У Ківерцівському краєзнавчому музеї для працівників Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» провели урочисті заходи з нагоди Дня працівника природно-заповідної справи.

Нещодавно у Ківерцівський краєзнавчий музей Укрпошта доставила цінний дарунок – книгу Мирона Нестерчука «Блакитна сарна», видану у цьому році у львівському видавництві «Каменяр».

У Міжнародний день захисту дітей в Ківерцівському краєзнавчому музеї відбулася зустріч представників владних структур міста Ківерці та гміни Пшигодзіце Велькопольського воєводства і міста Томашув Любельські Люблінського воєводства Республіки Польща.

Ківерцівський краєзнавчий музей запрошує 29–31 травня переглянути виставку Українського інституту національної пам’яті „Донбас: переPROчитання образу”.

Ківерцівський краєзнавчий музей та Ківерцівська дитяча музична школа презентували виставку малюнків викладачки музичної школи Вікторії Марценюк.

У Ківерцівському краєзнавчому музеї була організована фотовиставка пам’ятників Тарасу Шевченку, що складається з 30 світлин, які автор подарував для музею.

Ківерцівський краєзнавчий музей з нагоди свого 10-річчя провів День відкритих дверей з метою пропаганди роботи музею, ознайомити ківерчан та гостей міста зі сторінками природи, етнографії, подій Другої світової війни у краї, Революції гідності, подій на сході України.

Ківерцівський краєзнавчий музей 18 березня запрошує на День відкритих дверей з нагоди 10-річчя утворення музею.

Духовна царина, Або хто захистить засновника Ківерцівського краєзнавчого музею?

У Ківерцівському краєзнавчому музеї до 8 березня відбувся майстер-клас народної майстрині та дитячої поетеси Наталії Бугай із виготовлення подарункового зайчика-мотанки.

80 художніх творів живопису та графіки української художниці та педагога Лесі Каспрук (1943–2015) представлено на художньо-меморіальній виставці у Ківерцівському краєзнавчому музеї.

Годину історичної пам’яті під такою назвою, присвячену Дню Соборності України, провели у Ківерцівському краєзнавчому музеї для старшокласників міської школи №1.

У Ківерцівському краєзнавчому музеї відбувся урочистий захід – підбиття підсумків екологічного конкурсу творчих робіт (презентацій) на тему «У світі тварин. Дикі мешканці Цуманської пущі».

Будівельник мостів лучанин Микола Стришко в селі Омельне Ківерцівського району у батьківському дворі облаштував етнографічний Музей старожитностей.

У Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки молодих художників Львівської національної академії мистецтв.

З нагоди Міжнародного дня музеїв у Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відбулось відкриття фотовиставки «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка» та презентація Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща».

У Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відкрили виставку творчих робіт «Картини з мого життя» художника-дизайнера, члена Спілки дизайнерів України Степана Кузьмича.

2 квітня у Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відкрили фотодокументальну виставку «Забуттю не підлягає. Хроніка комуністичної інквізиції в Україні 1917-1991», підготовлену Київською організацією Всеукраїнського товариства «Меморіал» імені Василя Стуса.

Саме таку назву мав майстер-клас з розпису писанок, що проходив у Ківерцівському краєзнавчому музеї в рамках проекту ”Музей як навчальна платформа” від художниці Ірини Сардак-Бондарук та її чоловіка Андрія Бондарука.

Ківерцівський краєзнавчий музей, в рамках проекту „Музей як навчальна платформа”, запрошує 20 березня на майстер-клас з розпису писанок від художниці Ірини Сардак-Бондарук

У Ківерцівському краєзнавчому музеї відкрито виставку предметів декоративно-ужиткового мистецтва майстрів Ківерцівського ЦДЮТ

Семикласники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 м. Ківерці разом зі своєю вчителькою Тетяною Олександрівною Лук’янюк урок на тему “Література рідного краю” провели не за шкільними партами, а… в районному краєзнавчому музеї

Підходять до завершення зимові програми заходів. Одним із них є проведений 23 лютого на базі КЗ «Ківерцівський краєзнавчий музей» працівниками відділу екологічної освіти та рекреаційної роботи Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» інтерактивний круглий стіл «Сезонність. Адаптаційний характер тварин».

Ківерцівському краєзнавчому музею голова районної ради Василь Хмілевський передав біобібліографічний довідник, підготовлений колективом бібліотекарів району.

Семінар на тему “Геноцид ромів Волині у роки Другої світової війни. Проблеми дослідження та подолання стереотипів у викладанні історії у загальноосвітній школі” відбувся у Ківерцівському краєзнавчому музеї.

З нагоди відзначення у Ківерцівському районі Дня Соборності України, 100-ї річниці проголошення Четвертим універсалом Центральної Ради незалежності Української Народної Республіки і 100-річчя бою під Крутами заплановано проведення в районі історичної декади „Відродження нації”. Розпочалась декада відкриттям виставки історичних матеріалів про Волинь в Українській революції 1917–1921 років „В своїй хаті своя правда і сила, і воля”.

У Ківерцівському краєзнавчому музеї відкрита для відвідування виставка різдвяно-новорічної атрибутики „З Різдвом Христовим, Україно!”. Традиційно до різдвяних свят краєзнавчий музей проводить різноманітні майстер-класи по виготовленню новорічних прикрас. До творчості залучаються учні шкіл, вихованці позашкільних установ.

У Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл «Діяльність ОУН і УПА на території Ківерцівщини», приурочений до 75-ї річниці створення Української повстанської армії та проголошеного Волинською обласною радою Року Української Повстанської Армії.

У Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відкрили виставку робіт родини Гаврилюків.

В рамках відзначення 75-річчя створення УПА у Ківерцівському краєзнавчому музеї відбулася зустріч вчителів української мови, шанувальників поезії з автором патріотично-поетичного доробку «Барвінок у снігу», заслуженим учителем України Олесею Ковальчук.

У приміщенні КП «Ківерцівського районного краєзнавчого музею» відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Волинь – моя Батьківщина, а Цуманська пуща – її перлина».

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у Ківерцівському краєзнавчому музеї оформлено виставку „Розгойдані дзвони пам’яті”.

1 2 3 4 »