Головна » 2020 » February » 28 » Співпраця музею і ГО „Невідомий солдат”
Співпраця музею і ГО „Невідомий солдат”

Ківерцівський краєзнавчий музей тісно співпрацює з Громадською організацією „Історико-пошукове об’єднання „Невідомий солдат” (м. Київ), основною метою діяльності якої, відповідно до її Статуту, є захист та збереження пам’яток історії, проведення дослідницьких, пошукових, земляних (підводних) робіт на території місць бойових дій, місць загибелі бойових кораблів, морських та річкових суден, місць поховань померлих (загиблих) військовослужбовців (у тому числі іноземців), які загинули у війнах, внаслідок депортації та політичних репресій на території України, дослідження предметів історичної спадщини.

Напрямки діяльності військових археологів досить широкі:

• популяризація та пропаганда героїчного минулого нашої Батьківщини;
  • розробка та реалізація програм і проектів у галузі краєзнавства, історії рідного краю та держави, військової історії України;
  • створення історичних виставок, допомога краєзнавчим музеям;
  • вивчення предметів культурної спадщини;
  • проведення дослідницьких та пошукових робіт;
  • налагодження та розширення співробітництва у сфері охорони пам’яток історії;
  • підтримка вільного обміну досвідом, знаннями та інформацією у сфері охорони, збереження та захисту пам’яток історії та культурної спадщини.

Члени організації провели масштабні пошукові роботи на березі річки Конопельки на околиці села Башлики Ківерцівського району. У двох місцях підняли 15 тіл загиблих воїнів-червоноармійців, які полягли тут в боях з нацистськими загарбниками влітку 1941 року.

Для музею передано понад 50 експонатів часів Другої світової війни.

Співпраця буде продовжена і у 2020 році.

Степан Войчик,
в.о. директора Ківерцівського краєзнавчого музею

Довідково:

За плідну пошукову роботу та співпрацює з Громадською організацією „Історико-пошукове об’єднання „Невідомий солдат” в.о. директора Ківерцівського краєзнавчого музею Степан Володимирович Войчик нагороджений медаллю „За розвиток пошукової справи в Україні”:

В І Т А Є М О !

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 332 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2