Головна » Володимир-Волинський історичний музей

Відеосюжет підготовлений до Дня Соборності України за участі наукового співробітника Володимир-Волинського історичного музею імені Омеляна Дверницького Богдана Яновича.

Володимир-Волинський історичний музей долучився до конференції «Агатангел Кримський: страчений феномен», яку провів Український інститут національної пам’яті.

У Володимирі-Волинському відбулися наукові краєзнавчі читання «Володимир: минуле і сьогодення княжої столиці», присвячені пам’яті О.Цинкаловського.

Володимир-Волинський історичний музей продовжує віртуальний показ своїх унікальних предметів з експедиційно-краєзнавчих пошуків.

Володимир-Волинський історичний музей імені О.Дверницького оголошує для учнівської та студентської молоді краєзнавчі читання пам’яті О.Цинкаловського «Володимир: минуле і сьогодення княжої столиці».

Фондова колекція Володимир-Волинського історичного музею поповнилася цікавим надходженням – документом 1914 року.

Володимир-Волинський історичний музей продовжує віртуальний показ своїх унікальних предметів з експедиційно-краєзнавчих пошуків.

19 листопада день пам’яті українського актора театру та кіно, уродженця Володимира-Волинського Валентина Троцюка, фотоархів якого зберігається у місцевому історичному музеї.

Володимир-Волинський історичний музей започаткував віртуальний показ своїх унікальних предметів з експедиційно-краєзнавчих пошуків.

Володимир-Волинський – місто з давньою і багатою історією. Нещодавно місцеві жителі, науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею Богдан Янович та оператор-любитель Василь Прокопюк створили відеофільм «Стежками стародавнього Володимира».

Співробітники Володимир-Волинського музею взяли участь в обговоренні ідей розвитку туризму та збереження культурної спадщини міста.

Днями колекція Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького поповнилася новим експонатом. Жителька міста передала вишитий рушник, який належав її прабабусі.

Навіть в умовах адаптивного карантину наукові співробітники Володимир-Волинського історичного музею проводять пошуково-дослідницьку роботу.

Екскурсії Володимиром-Волинським провели у рамках відзначення Дня міста 26 липня. Маршрут охопив основні знакові пам’ятки Володимира, а учасники екскурсії мали можливість познайомилися й з іншими володимирськими принадами.

Відділ культури і туризму МВК та Володимир-Волинський історичний музей імені Омеляна Дверницького провели фотоконкурс, а також організували онлайн-виставку до Дня міста.

Відділ культури і туризму МВК та Володимир-Волинський історичний музей імені О. Дверницького оголошує фотоконкурс «Володимир крізь призму почуттів – 2020». До участі запрошують усіх охочих.

Переглядаючи архіви Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького, ми знайшли стару світлину, її вік налічує понад 53 роки. На фото зображено старшого чоловіка у гімнастерці, його груди прикрашають ордени та медалі.

Два закордонні паспорти Польщі 1931–1936 років придбані Володимир-Волинським історичним музеєм у травні 2020 року.

Викладач образотворчого мистецтва Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Кримського Олексій Кумецький передав до Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького збірку фотокопій із зображенням вулиць та окремих пам’яток архітектури міста Володимира-Волинського та району.

Оригінальна колекція вишитих речей зберігається у фондах та експонується в експозиції Володимир-Волинського історичного музею. Зокрема, у його колекції налічується понад 40 вишитих сорочок.

Працівники Володимир-Волинського історичного музею долучилися до флешмобу #ЛюблюМузейLoveMuseum, що проходить на підтримку мистецтва та культури до Міжнародного дня музеїв.

В експозиції Володимир-Волинського історичного музею є окремий розділ, який присвячений подіям Другої світової війни. У ньому експонуються радянська і німецька зброя періоду 1939–1945 років, амуніція, медалі і ордени, фото знаних на Володимирщині ветеранів.

Станом на 2019 рік колекція творів сакрального мистецтва Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького становить понад п’ятдесят предметів сакрального мистецтва. Багато з них було врятовано та стали частиною колекції музею завдяки плідній співпраці з Львівською філією ННДРЦ України.

Днями на одній з міських вулиць Володимира-Волинського, неподалік центру, працівники історичного музею знайшли цікаву плиту, датовану 1935 роком.

На початку березня в Україні згадують Тараса Шевченка – видатного українського мислителя, поета та художника. З цієї нагоди співробітники Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького підготували розповідь про подорож Кобзаря по Волині.

Викладач Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А. Кримського Олексій Кумецький передав до Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького ще два експонати.

У фондах Володимир-Волинського історичного музею імені Омеляна Дверницького зберігаються роботи художника Леонтія Татарчука.

Викладач Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Кримського Олексій Кумецький передав до фондів Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького мольберт свого колеги художника Миколи Букатевича.

У культурно-мистецькому центрі м. Володимира-Волинського відбулася конференція «Велети українського духу: Володимир Великий, Іван Кунцевич, Андрей Шептицький, Ігор Стравінський, Агатангел Кримський, Арсен та Ніна Річинські – будівничі України, лідери нації», присвячена 100 річчю від часу заснування Союзу Українок У ній взяли участь працівники Володимир-Волинського історичного музею імені О. Дверницького.

22 листопада історичний музей спільно з Володимир-Волинським територіальним центром з обслуговування одиноких і непрацездатних громадян провів годину пам'яті жертв Голодоморів в Україні 1921–1922, 1932–1933, 1946–1947 років.

24 вересня місто Володимир-Волинський відвідали гості з Естонії. Наукові співробітники історичного музею імені Омеляна Дверницького організували для гостей екскурсію по пам’ятках археології та архітектури міста.

У Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького побували слухачі історичного факультету університету третього віку, який функціонує при Володимир-Волинському територіальному центрі. Співпраця між історичним музеєм і терцентром триває вже багато років.

Днями Володимир-Волинський історичний музей відвідав пан Єжи Сакєвіч з дружиною. Він народився у 1935 році в місті Володимирі-Волинському, а нині вже багато років мешкає у австрійському місті Гатц, де займається приватною лікарською практикою.

2018-го року розпочалися роботи з реставрації фасаду Володимир-Волинського історичного музею, було замінено також кілька вікон. Все з запланованого виконати не встигли. Було змінено підрядника, який цьогоріч має продовжити роботи в музеї.

У Володимир-Волинському історичному музеї відбулася презентація виставки пам’яті письменника Євгена Колодійчука (1940–2010).

1 2 3 ... 6 7 »