Головна » Володимир-Волинський історичний музей

Нещодавно колектив Володимир-Волинського історичного музею звернувся із закликом до меценатів, аби вони допомогли матеріально, щоб придбати для музею унікальні експонати. Нині можемо втішитися приємною новиною.

26 липня у Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відбулася презентація першої персональної виставки картин Світлани Федосєєвої «Таємничий вимір».

Після вихідних працівники Володимир-Волинського історичного музею підуть, образно кажучи, з простягнутою рукою. Будуть звертатися до людей, які мають матеріальні статки, щоб допомогли коштами для поповнення музейної експозиції.

   Володимир-Волинський історичний музей спільно з Володимир-Волинським міськрайонним товариством «Холмщина» провів історико-краєзнавчий конкурс до 70-річчя акції «Вісла».

   У Володимир-Волинському історичному музеї відбувся конкурс «Вивчай історію рідного міста», присвячений пам’яті Омеляна Дверницького.

   Проведенням театралізованої екскурсії відсвяткували 18 травня у Міжнародний день музеїв у Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького

   У загальноосвітній школі містечка Устилуга відбулася науково-практична конференція. Її учасниками були вчителі та учні Устилузької школи, вчителі-історики з Володимир-Волинського району, музейні працівники і науковці з Луцька і Володимира-Волинського.

   У Володимирі-Волинському б'ють на сполох: Історичний музей імені Омеляна Дверницького руйнується.

   У Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відбулася презентація виставки Ніни Фесенко «Духовне небо благословенної Волині».

   9 березня у Володимир-Волинському історичному музеї відкрито виставку «У вінок шани Кобзареві».

   У Володимир-Волинському історичному музеї відбулася презентація виставки живопису Віталія Федоренка під назвою «Вслід за почуттям…».

   У Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відкрито виставку, присвячену третій річниці Революції Гідності.

   26 січня у Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відкрили художню виставку «Серцем і душею». Її автор – Надія Яцина.

   9 січня виповнюється 119 років від дня народження Олександра Цинкаловського – уродженця Володимира-Волинського, історика-архівіста, археолога, знавця історії Волині. З цієї нагоди у Володимир-Волинській гімназії, яка носить ім'я Олександра Цинкаловського, відбулися наукові читання «Постать Олександра Цинкаловського очима сучасника».

   У Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відкрили виставку різдвяно-новорічної атрибутики.

   У Володимир-Волинському історичному музеї імені О. Дверницького відбулася презентація фотодокументальної виставки «З історії Миколаївської церкви».

    На прохання голови правління Нововолинської міжрайонної організації Українського товариства сліпих (УТОС) Антоніни Никитюк, наукові співробітники Володимир-Волинського історичного музею імені Омеляна Дверницького прочитали лекцію про події на Чорнобильській АЕС у 1986 році.

   Виповнюється 83 роки з того часу, як в Україні було здійснено один з найстрашніших геноцидів щодо українців – Голодомор 1932-1933 років. Трагізму цій історії додає й те, що голод лютував в Україні і в 1921-1922 роках та 1946-1947 роках. З метою вивчення молоддю трагічних сторінок української історії у Володимир-Волинському історичному музеї імені О. Дверницького відбувся вечір пам’яті жертв Голодоморів.

   У Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відбулася презентація виставки живопису Наталії Дем’янової.

   Уже п'ятий рік поспіль наукові співробітники Володимир-Волинського історичного музею імені Омеляна Дверницького проводять лекції для слухачів історико-краєзнавчого факультету університету третього віку, який діє при міському територіальному центрі.

   У Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відбулася презентація виставки українського народного одягу кінця XIX – початку XX століття з фондів музею.

   Цей захід організований і проведений співробітниками Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості. Його мета – зорієнтувати безробітних громадян на самозайнятість у галузі туризму.

   На прохання голови правління Нововолинського територіального відділення УТОС наукові співробітники Володимир-Волинського історичного музею імені Омеляна Дверницького прочитали лекцію для членів товариства на тему «Життя і діяльність митрополита Арсена Мацієвича».

   23 серпня у Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відкрито виставку, присвячену 25-річчю Незалежності України.

   Місто Володимир-Волинський відсвяткувало 1028 річницю від часу першої літописної згадки про нього. Родзинкою святкової програми став фотоконкурс «Володимир крізь призму почуттів», організатором якого був Володимир-Волинський історичний музей імені Омеляна Дверницького.

  Фотоконкурс «Володимир крізь призму почуттів» організовується Володимир-Волинським історичним музеєм з метою пошуку творчих особистостей, які у своїх роботах популяризують місто Володимир-Волинський, його історико-архітектурну спадщину, мальовничу природу, цікавих людей.

   Учні п'яти володимир-волинських загальноосвітніх шкіл взяли участь у конкурсі «Вивчай історію рідного міста», присвяченого пам'яті Омеляна Дверницького. Цей конкурс організували наукові співробітники Володимир-Волинського історичного музею, який носить ім'я Дверницького.

   У Володимир-Волинському історичному музеї налічується понад 18 тисяч експонатів, більшість з яких є недослідженими і зберігаються у сховищі. Та серед тих, які виставлені на огляд відвідувачів, – старовинні ікони, можливо, роботи Тараса Шевченка, а також багато зброї і прикрас, яким сотні, а то й тисячі літ. А ще саме приміщення оповите містикою та загадковістю – пише газета «Слово Правди». 

   У Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відбулося нагородження переможців конкурсу писанкарів пам'яті Єлизавети Богуславської.

   У Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відбулася презентація каталогу «Кириличні стародруки у фондах бібліотеки Отців Василіан при Свято-Онуфріївському монастирі у Львові XVI–XIX століть», яку видано у 2015 році в місті Жовква у видавництві «Місіонер».

   Наукові співробітники Володимир-Волинського історичного музею до Міжнародного дня звільнення в’язнів фашистських концтаборів  підготували і провели лекцію для членів міської організації Українського товариства сліпих на прохання її голови Антоніни Никитюк.

   6 квітня виповнилося 105 років від дня народження Миколи Андрійовича Рокицького (1901-1944) – видатного українського художника -монументаліста. З цієї нагоди у Володимир-Волинському історичному музеї імені О.Дверницького для слухачів історико-краєзнавчого факультету університету третього віку прочитано лекцію про життя і творчість митця.

   Конкурс юних писанкарів пам'яті Єлизавети Богуславської організовується Володимир-Волинським історичним музеєм з метою увічнення пам'яті Єлизавети Богуславської – самобутньої майстрині-писанкарки, яка жила у Володимирі-Волинському наприкінці 19 – на початку 20 століття та для пошуку талановитих людей серед учнівської і студентської молоді – наших сучасників.

   9 березня у Володимир-Волинському історичному музеї імені О.Дверницького відбулася історична година на тему « Шевченко справжній і вигаданий».

1 2 3 4 5 »