Головна » 2021 » April » 7 » Колекція Володимира-Волинського музею поповнилася етнографічними матеріалами
Колекція Володимира-Волинського музею поповнилася етнографічними матеріалами

Нещодавно жителька Володимира-Волинського, яка не захотіла називати свого імені, подарувала Володимир-Волинському історичному музею старовинні реліквії своєї сім’ї. Серед них – жіноча сорочка, оздоблена вишивкою у червоно-чорній кольоровій гамі, кілька рушничків та скатертина для столу. Згадана скатертина вишивалася у Камінь-Каширському районі, а сорочка, якій понад 100 років, була вишита українкою в Луцькому районі.

Ці речі доповнять колекцію етнографічних матеріалів Володимир-Волинського історичного музею, яка формується вже багато років завдяки безкорисливості і порядності місцевих жителів і пошуковій роботі наукових співробітників музею.

Щиро вдячні усім добрим людям і закликаємо усіх бажаючих долучитися до благородної справи поповнення музейних фондів.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 168 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0