Головна » 2021 » Квітень » 19

У Луцькому районі створюють туристичний маршрут, до якого увійдуть пам’ятки культурної спадщини кожної громади. Про це у прямому ефірі телеканалу «Аверс» розповіли голова Луцької районної ради Олександр Омельчук та депутатка райради Лариса Понєдєльник.

Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м.Луцьку повідомляє про проведення XVII науково-практичної конференції «Любартівські читання», яка відбудеться 28 травня 2021 року. Просять надсилати свої матеріали до 1 травня, про особисту участь у конференції повідомити до 15 травня.

Луцьк готовий прийняти на баланс міської громади музей історії сільського господарства Волині. Однак зараз фахівці з’ясовують, як можна буде його розвивати, зважаючи на значну приватну частку активів закладу.