Головна » 2021 » Квітень » 29

Сюжет «Туристичний ГІД» з телепередачі «Добрий ранок» ТРК «Аверс» від 29 квітня про виставку авторських і традиційних писанок Катерини Кримковської у Волинському краєзнавчому музеї.

Ікона «Христос у потирі». 1737 р. Дерево, левкас, темпера, сріблення. Волинь, старі музейні фонди Волинського краєзнавчого музею.

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбувся спільний захід Волинського краєзнавчого музею та Волинського обласного еколого-натуралістичного центру. На території садиби Косачів був закладений екологічний сад. Подію приурочили до 150-ої річниці від дня народження Лесі Українки.

У Музеї історії освіти Волині при ВІППО розгорнуто фотодокументальну виставку «Євген Шабліовський: життєва доля і наукові пріоритети».