Головна » 2021 » Квітень » 21

А чи бачили ви, шановні читачі, скрипку у вишневій кісточці?! А бочку в пляшці? Чи шахову дошку із шахами, що поміщається на долоні дитячої руки?! Якщо не бачили, тоді завітайте до Камінь-Каширського краєзнавчого музею.

У Торчинському історичному музеї імені Г.О.Гуртового відбулася презентація виставки «Великодні сюжети в вишитих роботах Наталії Мадей». На ній представлено вишивані рушники в різних інтерпретаціях.

Напередодні Великодня у Музеї волинської ікони відкрилася виставка-продаж «Великодній hand made». Вже вчетверте на своїх експозиційних площах музей представляє оригінальні речі, створені живописцями, технологами легкої промисловості, швачками і вишивальницями, флористами і майстрами дизайну Технічного фахового коледжу Луцького національного технічного університету.