Головна » 2021 » Квітень » 09

Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради розпочинає серію зустрічей для гідів Луцька та туроператорів в’їзного туризму з керівниками музеїв, директорами установ, власниками закладів. Перша зустріч відбудеться уже цієї суботи, 10 квітня об 11.00 в Художньому музеї.

Колекція Волинського краєзнавчого музею поповнилася цінним експонатом. Піаніно, якому більше ста років, передав директор Волинської обласної філармонії Сергій Єфіменко.

Департамент інфраструктури Волинської обласної державної адміністрації 8 квітня оголосив тендер на «Реставраційно-ремонтні роботи пам’яток культурної спадщини «Білого та Сірого будинків Косачів» (охорон. №030012-Н) в с. Колодяжне Ковельського району Волинської області».