Головна » 2021 » Квітень » 28

Старша наукова співробітниця Музею волинської ікони, Лауреат обласної премії імені Модеста Левицького Ангеліна Вигодник навчала мистецтву писанкарства учнів і викладачів Технічного фахового коледжу Луцького національного технічного університету.

У Ківерцівському краєзнавчому музеї відбувся вечір-спогад про легендарного волинського кінематографіста. Про це написала Наталія Малімон у газеті «День».

У Маневицькому краєзнавчому музеї відбулась година Пам’яті та вшанування учасників ліквідації катастрофи на ЧАЕС.

Сюжет «Туристичний ГІД» з телепередачі «Добрий ранок» ТРК «Аверс» про екскурсію-казку «Ой, Весна-красна, що ти нам, Веснонько, принесла!» із циклу «Чарівні пори року», яку проводять для дітей у відділі природи Волинського краєзнавчого музею.