Головна » Державний історико-культурний заповідник „Стародавній Володимир”

У м. Володимирі-Волинському відбувся круглий стіл «Володимир, яким ми його пам’ятаємо». Вже в четверте адміністрація ДІКЗ «Стародавній Володимир» зібрала історії жителів Володимира-Волинського.

У Володимирі-Волинському в ході реконструкції пам’ятки археології національного значення Городище «Вали» хочуть створити музей, реставрувати земляні вали та збудувати імітацію дерев’яної в’їзної вежі.

Наукові читання, присвячені 125-річчю від дня народження видатного волинського громадсько-політичного діяча, одного із засновників пластового руху на Волині, лікаря та краєзнавця Арсена Річинського, відбулися у Володимирі-Волинському.

Адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» у місті Володимирі-Волинському підготувала і видала науковий збірник матеріалів І Всеукраїнської наукової історико-краєзнавчої конференції «Хроніки Ладомерії», присвяченої 15-тій річниці створення Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир»

У Володимирі-Волинському провели І Всеукраїнську наукову історико-краєзнавчу конференцію, присвячену 15-тій річниці створення Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир».

27 жовтня об 11.00 год. у місті Володимирі-Волинському у культурно-мистецькому центрі розпочнеться І Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Хроніки Ладомерії», присвячена 15-тій річниці створення Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир».

Адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» презентувала збірник спогадів «Володимир, яким ми його пам’ятаємо (Людскі долі)», де зібрані унікальні розповіді про місто Володимир, про його жителів, про життєві стежки які переплелися з історією міста.

Напередодні Покрови Пресвятої Богородиці, у нижньому храмі собору Різдва Христового працівниками історико-культурного заповідника ”Стародавній Володимир” відкрито фотовиставку, на якій представлено понад 50 світлин міста початку XX століття.

25 липня у рамках святкування Дня міста, працівниками Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» було проведено круглий стіл «Володимир, яким ми його пам’ятаємо» та випущено однойменну збірку.

Працівники історико-культурного заповідника „Стародавній Володимир” та Володимир-Волинського історичного музею підготували фотовиставку „Прихована історія: археологічні дослідження на Володимир-Волинському городищі у 2010-2013 роках”, яка 2 грудня була відкрита у фойє музею.
   1 лютого заступник Володимир-Волинського міського голови Лариса Кулікова провела нараду з керівниками Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир», історичного музею та відділу культури і туризму, на якій розповіла про участь в установчих зборах проекту «Шлях Гедиміновичів», ознайомила з планом заходів, затвердженим у Збаражі і доручила розробити відповідні заходи по Володимиру-Волинському.
   19 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, на якому було заслухано інформацію директора Державного історико-культурного заповідника „Стародавній Володимир” Романи Кучерявої.