Головна » 2016 » October » 25 » Запрошують на «Хроніки Ладомерії»
Запрошують на «Хроніки Ладомерії»

27 жовтня 2016 року об 11.00 год. у місті Володимирі-Волинському у культурно-мистецькому центрі відбудеться І Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Хроніки Ладомерії», присвячена 15-тій річниці створення Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир».

Дослідження присвячені історії та культурі Володимирщини від найдавніших часів до сучасності.

Організатори конференції: управління культури Волинської обласної Державної адміністрації, адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир», відділ культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

Джерело: Державний Історико-культурний заповідник «Стародавній Володимир»

Категорія: Державний історико-культурний заповідник „Стародавній Володимир” | Переглядів: 767 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1