Головна » 2016 » October » 18

Відділ давньої історії Волинського краєзнавчого музею має честь запросити 20 жовтня на неординарну подію в культурному житті музею. Вперше, офіційно відбудеться передача врятованих артефактів в експозиційні зали музею.

19-20 жовтня 2016 року Волинський краєзнавчий музей проводить ХХІІІ міжнародну наукову конференцію «Волинська ікона: дослідження та реставрація».

П Р О Г Р А М А

Працівники Волинського краєзнавчого музею провели тематичний захід до свята Покрови та Дня захисника України для учнів 1-Д класу Луцького навчально-виховного комплексу №9.

У Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Військово-польовий АРТ». Подивитися на перероблені речі із зони АТО зібралися родини воїнів АТО, школярі місцевих шкіл та гості міста.