Головна » Музей книги, м. Луцьк

Аби студентам спеціальності «Видавнича справа та редагування» було цікаво опановувати свій фах, кафедра соціальних комунікацій Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки для другокурсників-видавців організувала тематичну екскурсію в Музей книги Луцького замку.

Під час зборів Волинської обласної організації Національної спілки письменників України, що відбулися 4 квітня у Луцькій міській бібліотеці №10, йшлося, зокрема, про перспективу створення літературного музею Волині.
   Завтра, 27 березня, у Луцькій міській бібліотеці №10, що на Київському майдані поряд із облдержадміністрацією, відбудеться імпреза з нагоди початку процесу створення Волинського літературного музею.
   8 березня Архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій, перебуваючи у Луцьку, вже вкотре засвідчив свою турботу про луцький Музей книги, який постав завдяки його старанням.
   В історико-культурному заповіднику «Старий Луцьк» відбулася урочиста церемонія передачі Митрополитом Луцьким і Волинським Ніфонтом для Музею книги факсимільного видання Луцького Євангелія (сер. ХІV ст.), яке було видане за його особистого сприяння у 2011 році.
   Луцький Музей книги збагатився новим експонатом — факсимільною копією Пересопницького Євангелія. Книгу передав до музею архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій.