Головна » 2013 » April » 5 » Своїми думками про перспективу створення літературного музею Волині поділилися учасники зборів Волинської обласної організації НСПУ.
Під час зборів Волинської обласної організації Національної спілки письменників України, що відбулися 4 квітня 2013 року у Луцькій міській бібліотеці №10, йшлося, зокрема, про перспективу створення літературного музею Волині. Інформує «Волинська правда».

Головувала на зборах Ніна Горик, секретарем була Олена Пашук. Про напрацювання щодо створення літературного музею Волині при бібліотеці №10 розповіла начальник Луцького міського управління культури Тетяна Ганатів. Своїми думками з цього приводу поділилися директор Луцької централізованої бібліотечної системи Людмила Голод, письменники Йосип Струцюк, Василь Гей, Валентина Штинько, Микола Онуфрійчук, Андрій Бондарчук, Іван Чернецький. Оргкомітет зі створення літературного музею очолили як співголови Олег Потурай і Тетяна Гнатів.

Категорія: Музей книги, м. Луцьк | Переглядів: 992 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1