Головна » 2013 » April » 24
   24 квітня на території Луцького замку розпочався І-ий Учнівський турнір ерудитів. Метою цього заходу є популяризація культурно-історичних цінностей міста Луцька серед учнівської молоді. Турнір призначений для учнів 9-11 класів.
   Відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсій-казок „Ой, Весна-красна, що ти нам, Веснонько, принесла!” із циклу „Чарівні пори року”. Мета цих оригінальних екскурсій – ознайомлення наймолодших відвідувачів музею, вихованців дитячих садків та учнів молодших класів шкіл міста Луцька із весняними явищами у природі Волині.
   24 квітня у Волинському краєзнавчому музеї відбувся тематичний вечір «Чорнобильський слід на Волині» до 27-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.