Головна » 2013 » April » 17
   16-17 квітня 2013 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулася Четверта Всеукраїнська науково-етнографічна конференція „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Народна культура і музеї”, присвячена 80-річчю від дня народження Олекси Ошуркевича – фольклориста, етнографа, краєзнавця, заслуженого працівника культури України, лауреата Всеукраїнських премій імені Павла Чубинського та Володимира Гнатюка.
   Туристичні марки вперше з’явилися в Чехії у 1998 році й відтоді набули популярності у сотень тисяч колекціонерів Чехії, Словаччини, Польщі, Німеччини, Австрії – загалом п’ятнадцяти країн Європи. З 2007 року в цьому туристично-колекціонерному проекті бере участь і Україна. У 2013 році до всеукраїнської системи туристично-маркових місць був включений і Луцький замок.