Головна » 2013 » April » 02
   2 квітня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація фотовиставки „Дорогою життя Олекси Ошуркевича” – присвяченої 80-річчю від дня народження відомого українського фольклориста, етнографа, краєзнавця, заслуженого працівника культури України О.Ф.Ошуркевича.
   Минулого тижня на засіданні постійної комісії обласної ради йшлося про Музей жертв тоталітарного режиму. Його створюють на базі Волинського технікуму Національного університету харчових технологій. Вже виділено та відремонтовано кімнату, зібрано матеріали для експозиції. Проте необхідно ще не менше 100 тисяч гривень на придбання стендів та вітрин.
   У Волинському краєзнавчому музеї діє виставка робіт Леоніда Неймарка, який довгий час працював у редакції газети «Волинь-нова» художником-ретушером. Картини для організації виставки надали дружина митця Тетяна, племінник Едуард, колеги та друзі.