Головна » Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбувся вечір пам’яті історика, краєзнавця, учасника антифашистської підпільної групи, в'язня радянських таборів, професора Петра Кіндратовича Сміяна.

У приміщені Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки відбулося нагородження триразового чемпіона Дефлімпійських ігор із кульової стрільби Колодія Олександра Ярославовича.

У переддень Нового року співробітники Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки спільно з благодійним фондом „Слава” та чорнобильською організацією привітали із святом дітей ліквідаторів аварії на ЧАЕС та дітей воїнів АТО

У приміщені Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки відкрилася виставка бойових прапорів 51 та 14 окремих механізованих бригад.

У День святого Миколая співробітники Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки спільно з волонтерським фондом «Слава» та Волинським обласним військовим комісаріатом організували зустріч із дітьми воїнів АТО м.Луцька та Луцького району, які загинули, захищаючи нашу Батьківщину.

Гурток історико-технічного стендового моделювання Ковельської станції юних техніків передав на експонування до Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки 11 моделей бронетехніки.

Історичний музей села Княгининок запрошує на відкриття виставки «Далека близька війна», присвяченої Дню захисника України.

У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відкрилася виставка „Військова техніка ХХ століття”.

На Мі-8 з Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки нині, як на тренажері, проходять навчання вояки із зони АТО.

Нещодавно відбулася спільна пошуково-розвідкова експедиція Спеціалізованої установи «Волинські старожитності», Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, ГО «Пам’ять Вітчизни» на території Цуманської селищної ради та Берестянської сільської ради Волинської області

Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки відвідала група військовослужбовців строкової служби Національної гвардії України.

    Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки була передана 45-мм протитанкова гармата зразка 1942 року (М-42).

   У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки демонтували вертоліт Мі-8Т та відправили до Полтави на реставрацію.

   Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки нещодавно поповнився новими унікальними експонатами. Передано на зберігання особисті документи двох російських кадрових розвідників, які поклали свої голови в бою з українським військом на Донбасі.

   До Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки з села Навіз Рожищенського району передали цікавий експонат – надмогильний камінь, який знайшли у фундаменті старої хати.

   У приміщені будинку культури села Тоболи Камінь-Каширського району відбувся круглий стіл, присвячений 100-річчю Першої світової війни та Червищанській трагедії. Перед його засіданням відбулося перепоховання останків воїнів Першої світової війни.

   Активісти Волинської "Свободи" доправили на батьківщину УПА, в урочище "Вовчак", автентичну хату-садибу періоду Другої світової війни.

   На території Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки проходили уроки „Захисту Вітчизни” для студентів Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

   2 лютого на території Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки відбулися заходи, присвячені 73-ій річниці визволення міста Луцька від німецько-нацистських загарбників.

   З нагоди 25-ої річниці Збройних Сил України, у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки 5-6 грудня для учнівської та студентської молоді – День відкритих дверей!

   У приміщенні філії Національного військово-історичного музею України – Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки, співробітниками НВІМУ було презентовано й передано родинам військовослужбовців близько 100 примірників «Книги пам’яті».

   На Волині триває експедиція, присвячена подіям І світової війни – Брусиловського (Луцького) прориву. Організаторами пошуково-археологічної експедиції стали Спеціалізована установа «Волинські старожитності» та Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки.

  У приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулася презентація монографії завідувача Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки І. Пасюка "Товарно-грошовий обіг на Волині (ХІ-ХІХ ст.)".

   В урочище Вовчак у Турійському районі – в місці, де зародилася УПА, відкрили першу чергу відреставрованого комплексу, зокрема, відновлені криївки, в одній з яких розміщено музей.

   Під час відзначення 25-річчя Незалежності України у Маневичах, волинська обласна спілка ветеранів АТО спільно з Волинським регіональним музеєм українського війська та військової техніки проводили спільний патріотичний захід, метою якого був збір коштів на дороговартісне лікування важкопораненого бійця АТО Михальчука Сергія.

   Це урочище у колись дрімучих волинських лісах було місцем стоянки загонів Української Повстанської Армії. Ще кілька років тому тут збудували музей, облаштували пам'ятники на місці поховань

   17 травня у приміщені Волинського регіонального музеї українського війська та військової техніки відбулося відкриття спільної з Волинським краєзнавчим музеєм виставки „100-річчя Луцького прориву”. Відкриття виставки присвячено Міжнародному дню музеїв.

      У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відкрилася виставка „Волинь у Другій світовій війні”

   Стелу Героїв Радянського Союзу перенесли із зони будівництва багатоповерхівки у Луцьку. Вже в новому вигляді її презентували у військовому музеї. Урочисте відкриття оновленої стели відбулося сьогодні, 5-го травня, у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки в Луцьку

   Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки відвідали учасники всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2016" у номінації "Захист Вітчизни", який проходив на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

   5-8 квітня на базі Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки проводились заняття з військово-патріотичного виховання для студентів Луцького коледжу рекреаційних технологій і права.

   Вовчак – насправді знакове місце для України, воно має бути не місцем для спогадів колишніх бійців УПА, а місцем, де найперше молодь вивчатиме історію власної ж нації, її героїчні сторінки.

   З ініціативи депутата Волинської обласної ради Олександра Зінчука працівниками Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки було проведено археологічну розвідку у Ковельському та Старовижівському районах.

   Інформаційні таблички на стелі Героям Радянського Союзу, які побили вандали навпроти меморіального комплексу на вулиці Шопена, перемістять до Волинського регіонального музею українського війська та військової

   Громадський активіст Сергій Приходько закликає усіх охочих долучитися до будівництва музею партизанської слави під відкритим небом. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

1 2 3 »