Головна » Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Завдяки Національному військово-історичному музею України його філія – Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки, отримав навчальні зразки різноманітного стрілецького озброєння.

Фонди філії Національного військово-історичного музею України – Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, поповнилися мундиром екс-начальника Генерального штабу Збройних Сил України, генерал-лейтенанта  Сергія Корнійчука.

Сьогодні Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки відвідали курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

У рамках акції «Подаруй державний прапор України» Волинському регіональному музею українського війська та військової техніки презентували державний прапор.

З нагоди відзначення 370-ої річниці Берестецької битви та в рамках проведення музейної акції «Мій тато – Герой!» Волинським регіональним музеєм українського війська та військової техніки було організовано екскурсію в Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви» для дітей військовослужбовців Луцького гарнізону.

У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбулась презентація книги «Український фенікс». Ця книга є збіркою творів учасників українсько-російської війни уродженців та мешканців Волині.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей та у рамках музейної акції «Мій тато – герой!» Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки організував для дітейпізнавальну екскурсію.

Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки спільно з факультетом історії, політології та національної безпеки Волинського національного університету імені Лесі Українки провів ряд заходів з нагоди вшанування пам’яті жертв депортації кримських татар у 1944 році.

У День пам’яті та примирення Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки організував безкоштовну екскурсію для дітей військовослужбовців Луцького гарнізону.

З нагоди 105-ої річниці Луцького прориву в роки Першої світової війни, за ініціативи Посольства Словацької Республіки в Україні та Національного військово-історичного музею України та його філії – Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, на Волині відбулась науково-дослідницька експедиція місцями боїв.

У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки провели заняття з предмету «Протипожежна підготовка» із практичним відпрацюванням плану пожежної безпеки музею.

Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки відвідав голова ГО «Об’єднання Київська асоціація генералів-ветеранів» Олександр Фоменко.

До Дня Збройних сил України у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки презентували фотовиставку «Воїни. Історія українського війська».

Нещодавно відбулася зустріч, під час якої ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось підписав договір про співпрацю з Національним військово-історичним музеєм України.

21 жовтня співробітники філії Національного військово-історичного музею України – Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, побували на презентації книги «Ракетні війська стратегічного призначення на Волині: воєнно-історичний екскурс».

У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбувся круглий стіл з питань 75-річчя завершення Другої світової війни і проблем вивчення та представлення воєнної історії Волині в дослідженнях краєзнавців.

Фонди Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки поповнилися парадною та польовою формами одягу (нового заразка) екскомандувача Сухопутних військ України, генерал-полковника Сергія Попка.

У філії Національного військово-історичного музею України – Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки, відбулися святкові заходи, присвячені Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України.

Сьогодні волинський краєзнавець Петро Бущик передав у фонди Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки свою книгу «Вистояли і перемогли. Книга пам’яті».

З 25 травня Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки знову відкритий для відвідування.

За поданням Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки знаком народної пошани – медаллю «За бойові заслуги. 75 років Перемоги», нагороджено ветерана Другої світової війни Івана Маслоша.

При Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки діє гурток-студія з вивчення кіно та фото мистецтва для дітей, батьки яких загинули в зоні АТО/ООС. 29 лютого його учасники на чолі з керівником гуртка Валентином Люпою відвідали місто Київ.

У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відкрито гурток-студію з вивчення кіно та фото мистецтва для дітей, батьки яких загинули в зоні АТО/ООС.

Масштабний макет Запорізької Січі передали у Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки.

Сьогодні Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки відвідали члени громадської організації Станиця Рівне Пласт-НСОУ. Крім екскурсії пластуни також змогли здобути навички із розборки-зборки стрілецької зброї.

Сьогодні полковник у відставці Віталій Хацановський передав у Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки польову форму одягу екс-начальника Об’єднаного оперативного штабу ЗСУ, генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

З нагоди Дня Соборності України краєзнавцем, офіцером групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України Сергієм Яровенком передано Волинському регіональному музею українського війська та військової техніки прапор України з підписами та побажаннями миру від жителів села Кримське Луганської області.

Згідно наказу директора Національного військово-історичного музею України завідувачем філії НВІМУ – Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, призначено О. М. Ткачука.

З 2 січня 2020 року у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки змінилася вхідна плата.

У філії Національного військово-історичного музею України – Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки, відбулося відкриття виставки «37-а ракетна дивізія та Волинь».

26 листопада перестало битися серце відомого історика, краєзнавця, директора Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки

Ігоря Миколайовича Пасюка

Жалобні заходи та прощання відбудуться 28 листопада у Будинку панахиди м. Луцька.

У Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки, філіал Національного військово-історичного музею України, передано парадно-вихідну форму одягу екс-начальника Генерального штабу Збройних Сил України, генерала армії України Віктора Муженка.

Про це йшлося у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки на засіданні круглого столу, присвяченого 75-річчю визволення Луцька, Волині та України від нацистських окупантів.

1 2 3 4 5 »