Головна » 2021 » June » 2 » Музей українського війська – до дня захисту дітей
Музей українського війська – до дня захисту дітей

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей та у рамках музейної акції «Мій тато – герой!» Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки організував для дітей, чиї батьки загинули в зоні проведення АТО/ООС, пізнавальну екскурсію на територію військової частини № 1141 Національної гвардії України.

Нацгвардійці зустріли гостей під музику військового оркестру, який виконав кілька композицій та дефіле.

Цікавою для екскурсантів стала демонстрація вмінь та навичок службових собак, яку провели кінологи.

Після цього діти мали змогу оглянути військову техніку, зразки озброєння та екіпіровки.  По завершенні для дітей був організований солодкий стіл та вручені пам’ятні сувеніри.

Філія Національного військово-історичного музею України – Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки, щиро дякує керівництву військової частини 1141 НГУ за чудово організовану екскурсію!

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 300 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0