Головна » 2021 » Червень » 22

22 червня 1941 року є однією з трагічних сторінок історії українського народу. На знак вшанування пам’яті всіх бійців, які загинули в час воєнного лихоліття визволяючи рідну землю від загарбників, у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї оформлено виставку-інсталяцію «Відлуння війни».

У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбулась презентація книги «Український фенікс». Ця книга є збіркою творів учасників українсько-російської війни уродженців та мешканців Волині.

24 червня о 12:00 у Волинському краєзнавчому музеї, з нагоди 25-річчя від Дня прийняття Конституції України, відбудеться історична година, яку проведе старша наукова співробітниця Яна Лис. Під час заходу буде презентовано виставку «Конституція України: у боротьбі за демократію».

Депутати Волинської обласної ради Андрій Бокоч, Валентин Кошельник, Ярослав Матвійчук та Юрій Сиротюк відвідали Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського, що у Володимир-Волинському районі.