Головна » 2021 » June » 22 » Відлуння війни
Відлуння війни

22 червня 1941 року є однією з трагічних сторінок історії українського народу. Вже 80 років відділяє нас від того дня, але в пам’ять прориваються спогади – найстрашнішої і найжорстокішої Другої світової війни.

Цей день нагадує нам про всіх загиблих в боях, закатованих у неволі, померлих у тилу від голоду та поневірянь.

Війна тривала 1418 днів. Щодня гинули майже 14100 людей, кожну годину - 588, кожну хвилину – 10. Загалом за роки війни Україна втратила 8 мільйонів своїх громадян. Тому ми маємо пам’ятати про мужність і героїзм нашого народу, проявлені у цій війні.

На знак вшанування пам’яті всіх бійців, які загинули в час воєнного лихоліття визволяючи рідну землю від загарбників, у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї було оформлено виставку-інсталяцію «Відлуння війни».

Матеріали виставки розповідають про причини, початок та перебіг війни, а також про безсмертний подвиг тих, що в червні 1941 р. піднявся на бій.

Джерело: Рожищенський історико-краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 123 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0