Головна » Іваничівський народний історичний музей

Під такою назвою в Іваничівському музеї відкрито тематичну виставку, присвячену 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Під такою назвою у сесійній залі Іваничівської селищної ради експонувалася пересувна фотодокументальна виставка, підготовлена Історичним музеєм смт Іваничі до 32-ої річниці виведення військ з Афганістану.

Фонди Іваничівського історичного музею поповнилися новими експонатами. Нещодавно племінник поета-земляка Миколи Степановича Муцька передав особисті речі свого дядька.

Нещодавно фондова колекція Історичного музею смт Іваничі поповнилася новими експонатами радянського періоду.

На вшанування подвигу героїв Крут, в Іваничівському музеї розгорнуто тематичну викладку матеріалів і проводяться історико-патріотичні бесіди з відвідувачами музею.

На виставці в Іваничівському музеї представлені головні атрибути різдвяно-новорічних свят, виготовлені місцевими майстрами.

В історичному музеї смт Іваничі розгорнуто фотодокументальну тематичну експозицію «Події, що змінили долю України».

В Іваничівському історичному музеї експонується фотодокументальна виставка про УПА «Пам’ять вічна – пам’ять жива».

Чільне місце у колекційному зібранні Історичного музею смт. Іваничі займають люльки для паління, які були одним із атрибутів, що в першу чергу асоціюються з козацтвом.

В Історичному музеї смт. Іваничі відкрилася виставка «ФАКТОР СВОБОДИ» (Мазепинці. Петлюрівці. Бандерівці. Від людини до символа), приурочена до Дня Незалежності України, яка розповідає про трьох осіб чиїми іменами називали цілий народ – Івана Мазепу, Симона Петлюру та Степана Бандеру.

20 липня виповнюється 76-та річниця визволення селища Іваничі та населених пунктів Іваничівської ОТГ від нацистських загарбників. В експозиції історичного музею смт. Іваничі є окремий розділ, присвячений подіям Другої Світової війни.

Колекція рушників Історичного музею смт Іваничі нараховує понад сім десятків одиниць. Це вишивані рушники – як старовинні, так і сучасні, вишиті відомими і не відомими майстрами краю.

Запрошуємо ознайомитись з колекцією сорочок-вишиванок Історичного музею смт. Іваничі. Музейне зібрання чоловічих та жіночих сорочок краю кінця ХІХ – першої половини ХХ століття налічує понад 40 одиниць.

У фондах Іваничівського історичного музею є декілька листів цього періоду. Серед них два листи адресовані Савієвському Леонтію Петровичу з села Мишева Порицького району Волинської області від сина-солдата Савієвського Петра, написані у 1944 році.

Напередодні Великодніх свят Іваничівський історичний музей запросив на пасхальну віртуальну виставку.

В Іваничівському історичному музеї вшанували пам’ять Героїв Крут. Тут провели захід «Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ».

Під такою назвою в Іваничівському історичному музеї діє тематична виставка до Дня державного Прапора України.

22 серпня в Іваничівському історичному музеї відбулося відкриття виставки «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори».

До Дня пам’яті та примирення у КЗ «Іваничівський історичний музей» діє тематична фотодокументальна виставка «Вічна пам’ять солдату-герою!».

На передодні Великодня в Іваничівському історичному музеї уже традиційними стали організація тематичних виставок і проведення майстер-класів з писанкарства. І цей рік не став винятком.

До Всесвітнього дня поезії в Іваничівському історичному музеї відкрито тематичну виставку «Літературна Іваничівщина», присвячену корифеям української поезії, а також майстрам поетичного слова Іваничівщини та Прибузького краю.

Іваничівський історичний музей долучився до всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті» ініційованої мистецькою агенцією «Територія А».

У КЗ «Соснинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Сергія Байдовського» відбувся захід «Героїв Україна пам’ятає» та відкриття музею Сергія Байдовського.

Нові експонати поповнили експозицію Іваничівського історичного музею про бойові дії на Донбасі.

Відзначаючи пам’ятну дату, працівники Іваничівського історичного музею провели історичну годину «Коли стають до зброї діти – народ цей не перемогти!» для учнів та педагогів Луковичівської ЗОШ І-ІІ ст.

В Іваничівському історичному музеї діє тематична експозиція, що висвітлює історичні події періоду Української революції 1917 – 1921 років, та присвячена Дню Соборності України та 100-річчю від дня проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР.

Вже стало доброю традицією кожного року проводити в Іваничівському історичному музеї новорічно-різдвяні майстер-класи для відвідувачів спільно з працівниками будинку дитячої та юнацької творчості. Цей рік не став виключенням.

Напередодні новорічно-різдвяних свят в Іваничівському історичному музеї був проведений майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас «Новорічна сніжинка». Учасниками заходу були працівники музею і «Іваничівський будинок дитячої та юнацької творчості».

У КЗ «Іваничівський історичний музей» відкрито новорічно-різдвяну виставку «Чарівний годинник», яка буде експонуватися до кінця січня 2019 року.

Під такою назвою в Іваничівському історичному музеї відкрито фотодокументальну виставку про події на Майдані, яка діятиме до кінця грудня.

У КЗ «Іваничівський історичний музей» до Дня захисника України відкрито тематичну виставку «Захисники України – гордість і душа держави, її надія та оберіг». На ній представлені фото та документальні матеріали, що висвітлюють історичні події на теренах нашого краю та участь місцевих жителів у боротьбі за Незалежність та європейське майбутнє України.

Напередодні Всесвітнього дня туризму в Іваничівському історичному музеї відбулося засідання членів громадської ради музею «Туристичними стежками України».

В Іваничівському історичному музеї проведений захід "Світу – мир!", присвячений Міжнародному дню миру.

12 вересня в Іваничівському районному історичному музеї відбулась зустріч «за круглим столом» керівників району з працівниками фізичної культури та спорту, молодими спортсменами та людьми, життя яких тісно пов’язане зі спортом, а також презентація фотодокументальної виставки «Іваничівщина спортивна».

1 2 3 »