Головна » Іваничівський народний історичний музей

У КЗ «Іваничівський історичний музей» відкрито тематичну виставку до Дня захисника України, яка складається з окремих розділів: історія козацтва, історія створення та діяльність ОУН-УПА, ключові події початку ХХІ століття (Помаранчева революція, Євромайдан, Революція Гідності, АТО).

В Іваничівському історичному музеї до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відкрито тематичну виставку «Пам’ятаєш, земле, сорок перший рік?» і проведено тематичні екскурсії.

    13 червня учні КЗ «Іваничівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 імені Юрія Лелюкова» відвідали Іваничівський історичний музей. Для дітей була проведена інтерактивна екскурсія, під час якої вони ознайомилися з побутом та звичаями минулого століття, традиціями виготовлення одягу, особливостями плетіння українського віночка.

   Літо – прекрасна пора для відпочинку, дозвілля, туризму, пізнання рідного краю. Робота музею сприяє задоволенню цих потреб. Початок літа – гаряча пора у роботі Іваничівського історичного музею. Однією з головних форм роботи в цей час є проведення екскурсій та інтерактивних занять для дітей та дорослих.

    З нагоди свята у музеї відбувся День відкритих дверей. Першими відвідувачами стали учні 5-х класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія». Для дітей була проведена оглядова екскурсія по експозиції музею та інтерактивні заняття на вулиці.

   До Міжнародного дня музеїв Іваничівський історичний музей проводить День відкритих дверей, акції «Подаруй музею експонат» та «Селфі у вишиванці з улюбленим експонатом музею».

Завітайте до музею! Там щиро раді гостям!

   В Іваничівському історичному музеї проведено літературно-музичну годину до Дня матері

   В Іваничівському історичному музеї відкрито тематичну виставку «Шляхами болю й перемоги», приурочену Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, на базі якої проводяться тематичні екскурсії.

   Працівники КЗ «Іваничівський історичний музей» підготували виїзну виставку, яка 9 березня експонувалася у районному у домі «Просвіта», де проходили урочистості з відзначення 203-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка.

   Напередодні відзначення чергової річниці від дня народження Лесі Українки, у КЗ «Іваничівський історичний музей» відкрито тематичну фотодокументальну виставку «Леся Українка і Волинь», яка експонуватиметься до кінця місяця.

   Іваничівський історичний музей долучився до відзначення Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні.

   До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав працівники Іваничівського історичного музею та районного архіву підготували пересувну фотодокументальну виставку, яка експонується в читальному залі районної бібліотеки.

   Для вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості Іваничівський історичний музей провів історичну годину «За честь, за волю, за народ…», присвячену Дню Соборності України та 99-й річниці Дня пам’яті героїв Крут.

   Під такою назвою у Іваничівському історичному музеї відкрито виставку дитячих робіт, на якій представлено понад сто експонатів на новорічно-різдвяну тематику.

   Іваничівським історичним музеєм організовано пересувну виставку «Україна. Майдан. Хронологія протесту. Три роки по тому», на базі якої було проведено ряд заходів і яка експонуватиметься до кінця листопада в КЗ «Іваничівський БДЮТ».

   До Дня Гідності та Свободи в Іваничівському історичному музеї діє персональна фотовиставка Ніни Ліщук «Український Євромайдан: біль та надії».

   Іваничівський історичний музей підготував пересувну фотодокументальну виставку, яка експонувалася у районному Домі «Просвіта», де відбувалися урочистості до Дня захисника України.

   В Іваничівському історичному музеї відкрито виставку рушників під назвою «Стелися, доле, Україні рушниками!»

   В Іваничівському історичному музеї до відзначення Міжнародного дня музеїв відбудеться: День відкритих дверей. Засідання членів музейної ради. Відкриття персональної виставки картин Руслана Кашаюка «Я захищав свій світ»

   Напередодні Великодніх свят в Іваничівському історичному музеї відкрито тематичну виставку, на якій представлені колекція писанок з фондів музею, вітальних листівок, дитячих малюнків та графічних малюнків місцевої художниці Валентини Протопоп на пасхальну тематику.

   В Іваничівському історичному музеї відбулося відкриття виставки новорічно-різдвяних атрибутів і композицій. Організація таких виставок уже стала традицією і цьогоріч проводиться уже сьомий раз. Для огляду відвідувачів музею свої роботи представили учні загальноосвітніх шкіл району і гуртківці КЗ «Іваничівський будинок дитячої і юнацької творчості».

   У рамках заходів «Музей за межами» в Іваничівському Будинку дитячої і юнацької творчості працівниками Іваничівського історичного музею була проведена історична година «Пам’яті нашої вогонь незгасний».

   Працівники Іваничівського історичного музею до Дня Гідності і Свободи організували пересувну тематичну фотодокументальну виставку «Майдан. Україна. Шлях до свободи.», яка експонується у БДЮТ.

   28 травня у загальноосвітній школі І-ІІI ступеня с.Колона відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому на сході країни герою, випускнику школи – Сергієві Дармофалу, а в шкільному музеї організували експозицію особистих речей Героя.

   22 квітня у приміщенні загальноосвітньої школи імені Сергія Дармофала, що в селі Колона Іваничівського району, відбулось урочисте відкриття та освячення Музею-кімнати Героїв Небесної сотні та загиблих на Сході України.

   Напередодні світлого Христового Воскресіння Іваничівським історичним музеєм проведено ряд заходів – відкрито виставку, проведено для дітей майстер-клас з писанкарства.

   В Іваничівському історичному музеї діє виставка «Майдан. Україна. Шлях до свободи», відкрита до Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

   Для пенсіонерів, які обслуговуються відділенням та відвідують центр „Розрада”,організували екскурсію в Іваничівський історичний музей. Директор музею Лариса Куль ознайомила відвідувачів з яскравою культурою Прибузького краю та виставкою Різдвяно-новорічної атрибутики.

   Відкриття виставки-конкурсу дитячих робіт «НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ ДИВА». Проект «Новорічна майстерня». Майстер-клас з виготовлення Новорічно-Різдвяних листівок для воїнів АТО. Такі заходи відбулися у переддень свята Миколая в Іваничівському історичному музеї, проведені спільно з відділом освіти Іваничівської райдержадміністрації.

   В Іваничівському історичному музеї 17 грудня відбулося відкриття виставки «ЗБЕРЕЖЕНЕ СОНЦЕ. Сімейні обереги родини Богачевських-Гречан».

   Війна на сході України забрала тисячі життів українських воїнів. За час проведення АТО не повернулося додому шестеро наших земляків – жителів Іваничівського району. Саме про них відкрито тематичну експозицію в Іваничівському історичному музеї під назвою «Пам’ятай про тих, хто все віддав для України».

   Нещодавно працівники гуманітарно-педагогічної академії імені Т.Шевченка міста Кременець з робочою поїздкою побували на Волині, зокрема, відвідали Іваничівський історичний музей.

   Серед багатьох подій, що трапилися на теренах Іваничівського району, ця заслуговує на особливу пам’ять. Бо йдеться про подвиг учителя, який власним тілом захистив життя двадцяти шести десятикласникам Іваничівської середньої школи №2.

   В Іваничівському історичному музеї була проведена година пам’яті до 5-ї річниці від дня смерті О.М. Бобака та презентація фотодокументальної виставки доробків краєзнавця.

1 2 »