Головна » 2019 » May » 8 » Вічна пам’ять солдату-герою!
Вічна пам’ять солдату-герою!

До Дня пам’яті та примирення у КЗ «Іваничівський історичний музей» з 6 травня діє тематична фотодокументальна виставка «Вічна пам’ять солдату-герою!». На виставці представлені матеріали з фондів музею: фотоальбоми, документи та речові матеріали періоду Другої світової війни.

У експозиції музею викладені особисті речі воїнів: предмети побуту, одяг, військова зброя. Українці зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць.

Мільйони українців зі зброєю у руках боролися з нацизмом упродовж усієї війни. Україна дала Червоній Армії 7 командуючих фронтами і арміями, 200 генералів, понад 6 мільйонів солдатів, сержантів і офіцерів.

Близько 120 тисяч українців зустріло нацистів у вересні 1939 року у складі польської армії. У наступні роки також понад 130 тисяч українців воювали в інших арміях Антигітлерівської коаліції (США, Британської імперії, Франції). Сотні тисяч українці боролись із нацизмом у Русі Опору.

Виставка діятиме до кінця місяця.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Джерело: Іваничівський історичний музей

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 405 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0