Головна » Волинський краєзнавчий музей

   25 травня, о 18:00, у актовій залі Волинського краєзнавчого музею відбудеться лекція-дискусія про борця за налагодження українсько-польських відносин Генрика Юзевського.

    У рамках святкування Міжнародного дня музеїв Національний музей у Львові ім. А.Шептицького запрошує 25 травня на презентацію книги Ярослава Ґємзи „Церкви та ікони Лемківщини”

   У Волинському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Довге повернення в Україну», присвяченої 100-річчю від дня народження Голови Проводу ОУН Олега Штуля.

   З нагоди Всесвітнього дня вишиванки та Міжнародного дня музеїв у Волинському краєзнавчому музеї обласна дирекція ПАТ «Укрпошта» провела урочисте спецпогашення немаркованого художнього конверта «Всесвітній день вишиванки»

   У Волинському краєзнавчому музеї відбулось справжнє свято краси. Мистецька акція під назвою «Вишивана краса від Косачів: присвячено Волинському краєві», котра об’єднала довкола себе наукових співробітників та художників-модельєрів луцького підприємства «Едельвіка», стала подарунком місту з нагоди Міжнародного дня музеїв і Всесвітнього дня вишиванки.

   У рамках заходів до Міжнародного дня музеїв, у Волинському краєзнавчому музеї відбулася історично-природнича година «Радзивіллівське полювання». Це другий захід започаткованого циклу «Історія одного експоната».

   З нагоди Міжнародного дня музеїв та Днів науки в Україні, у відділі природи Волинського краєзнавчого музею була проведена еколого-етнографічна година «Рослини Волині у легендах і переказах».

 

Вітання начальника управління культури Волинської облдержадміністрації

 

Вітання Міністра культури України

 

Заходи музеїв Волинської області
з нагоди

Міжнародного дня музеїв – 2017

   У відділі природи Волинського краєзнавчого музею був проведений ботанічний урок «Гербарій. Історія, створення та значення для вивчення флористичного різноманіття», приурочений до Міжнародного дня музеїв та до Дня науки в Україні.

   З нагоди Всесвітнього дня вишиванки Волинський краєзнавчий музей та Волинська дирекція ПАТ «Укрпошта» запрошують 18 травня о 12:00 до обласного музею, щоб взяти участь в урочистому спецпогашенні конверту «Всесвітній день вишиванки» та ознайомитися з тематичною виставкою «Традиційні чоловічі сорочки Волині та Західного Полісся».

   У четвер, 18 травня об 11 год., у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки «Довге повернення в Україну», присвяченої 100-річчю від дня народження Голови Поводу ОУН Олега Штуля (1.7.1917 – 4.11.1977)

   18 травня о 12 годині у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться етнографічний захід «Вишиванка: музейний експонат, традиція, модний тренд», приурочений до Міжнародного дня музеїв та Дня вишиванки.

   У Волинському краєзнавчому музеї відбулась урочиста подія: передача Управлінням Служби безпеки у Волинській області у фонди музею на постійне зберігання двох колекцій – книжкової з 28-ми предметів та археологічної з 452-х одиниць з одночасною презентацією обох колекцій на виставках. Акцію проведено в рамках відзначення професійного свята – Міжнародного дня музеїв.

   У середу, 17 травня о 12 год., у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться історична година «Радзивіллівське полювання». Це другий захід започаткованого циклу «Історія одного експоната».

   Проголосити 2017 роком іконописця Йова Кондзелевича, якого вчені порівнюють зі славетним Рафаелем, пропонують науковці. Про це йшлося під час засідання постійної комісії Волинської облради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму

   Волинський краєзнавчий музей та кафедра документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки запрошують 16 травня 2017 року взяти участь у роботі Сьомого круглого столу „Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика”, який проводиться з нагоди Міжнародного дня музеїв. Початок роботи 16 травня о 10 год. у приміщенні музею.

П Р О Г Р А М А

   Волинський краєзнавчий музей розгорнув на ХІІ обласному Фестивалі фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині свою виставку «Українська Повстанська Армія: історія нескорених».

   У рамках європейської акції «Ніч музеїв» з нагоди Міжнародного дня музеїв, у Волинському краєзнавчому музеї 17 травня о 16.00 год. відбудеться презентація проекту «Вишивана краса від Косачів: присвячено Волинському краєві», започаткованого спільно з луцьким підприємством «Едельвіка».

    Науковці Волинського краєзнавчого музею пропонують оголосити нинішній рік роком Йова Конзелевича та передбачити в обласному бюджеті кошти на цілу низку заходів.

   12 травня о 14.30 год., у рамках відзначення Міжнародного дня музеїв, у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація двох колекцій – археологічної (452 предмети) і книжкової (28 предметів), з одночасною передачею їх у фонди ВКМ Управлінням Служби безпеки України у Волинській області.

    Друга світова війна: 6 років тривалість, 62 держави-учасниці, 65 мільйонів жертв, 8 мільйонів життів – втрати України…

   Публікуємо фотовідгук поетеси і письменниці, журналіста і публіциста, учасниці програм на радіо Молдова Алли Ступіної з міста Кишинева, в якій вона ділиться своїми враженнями про місто Луцьк, зокрема, про Волинський краєзнавчий музей

   Днями в Сенаторській залі Королівського Замку у Варшаві відбулася IIІ звітна конференція Фонду Культурної Спадщини Польщі. У конференції взяли участь представники від України, зокрема, народний депутат України Ірина Констанкевич, голова фракції «УКРОП» у Волинській обласній раді Вячеслав Рубльов та депутат облради, укропівець Олександр Омельчук, помічник-консультант народного депутата Лариса Понєдєльнік. Під час робочої зустрічі обговорили питання відновлення історичної культурної спадщини у селищі Олика Ківерцівського району

   У Волинському краєзнавчому музеї відбулася історична година «Ми пам’ятаємо», приурочена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У заході взяли участи учні ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст. №7.

   4 травня у Волинському краєзнавчому музеї о 13.00 год. відбудеться історична година «Ми пам’ятаємо», приурочена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

   У Волинському краєзнавчому музеї 27‒28 квітня відбулася П’ята Волинська науково-етнографічна конференція «Етнографічне музейництво в Україні і на Волині».

   У приміщенні Волинського краєзнавчого музею відкрилася виставка «Україна – Польща: тяжкі сторінки історії», присвячена 70-ій річниці операції «Вісла».

    Український центр розвитку музейної справи в рамках Фестивалю «Книжковий Арсенал», що пройде 17-21 травня 2017 року у Мистецькому Арсеналі в Києві, реалізовує спецпроект «Музейний простір», що являтиме собою виставку-продаж видань з музеїв України.

 

У святкові дні – 1, 2 і 9 травня,
Волинський краєзнавчий музей,
його відділи та філіал
працюють згідно розпорядків своєї роботи,
і чекають на Вас!

   На базі Волинського краєзнавчого музею і Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового відбувся круглий стіл за участі директорів та наукових працівників комунальних та громадських музеїв області на тему «Події Української революції 1917–1921 рр. в експозиційній та науково-освітній діяльності музеїв».

1 2 3 ... 37 38 »