Головна » Волинський краєзнавчий музей

17 січня у Музейну майстерню «Пташка» Волинського краєзнавчого музею завітали вихованці дошкільного навчального закладу №16 «Веселка» м. Луцька.

16 січня, з нагоди 106-ої річниці з часу виходу першого окремого видання драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки, у Волинському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Лісова пісня» Лесі Українки. Нове життя шедевру».

Волинські облдержадміністрація та обласна рада звернулись до Міністерства оборони України щодо передачі пам’ятки архітектури, що знаходиться у Луцьку на вулиці Сенаторки Левчанівської, 4, в комунальну власність. Проте на їх звернення відповіли відмовою.

На світлинах з фондів Волинського краєзнавчого музею, запропонованих Вашій увазі, зафіксовано святкування Водохреща в Луцьку у 1930-і рр.

16 січня о 12.00, з нагоди 106-ої річниці з часу виходу першого окремого видання драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки, у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Лісова пісня» Лесі Українки. Нове життя шедевру».

Відійшла у вічність відома в області музейниця Олександра Володимирівна Нагорна, яка майже половину свого життя віддала Волинському краєзнавчому музею та музеям волинського краю.

У зв’язку з проведенням в обласному краєзнавчому музеї (м. Луцьк, вул. Шопена, 20) ремонтних робіт, експозиції науково-експозиційних відділів давньої, середньовічної, нової та новітньої історії Волині тимчасово ЗАКРИТІ для відвідування.

Просимо вибачення за тимчасові незручності

27 грудня у Волинському краєзнавчому музеї відбулося нагородження переможців та підбиття підсумків Тринадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УСІХ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ!

Волинський краєзнавчий музей 26 грудня запрошує на новорічну рок-вечірку в стилі 70-х років ХХ ст.

В сім’ї тисяч українців війна продовжує приносити біду і горе. Не минула вона і сім’ї заступниці директорки з господарської роботи Волинського краєзнавчого музею Млинарської Лариси Андріївни, син якої 13 грудня в зоні проведення ООС (Донецька область) отримав мінно-вибухові травми, була проведена ампутація кисті лівої руки.

ПРОГРАМА
заходів до новорічних та різдвяних свят
від Волинського краєзнавчого музею

18 грудня, напередодні дня Святого Миколая, у відділі природи Волинського краєзнавчого музею була проведена театралізована екскурсія-казка «Ой, ялинка зелененька».

Впродовж новорічно-різдвяних свят у Волинському краєзнавчому музеї для вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів початкової школи з 17 грудня по 19 січня будуть проводитися театралізовані екскурсії-казки «Ой, ялинко зелененька! (З історії різдвяної ялинки)».

У Волинському краєзнавчому музеї відбулась презентація книги «Капелани на службі Богу і Україні», яка стала результатом проекту Українського інституту національної пам’яті «Усна історія АТО».

Сьогодні, до Дня людей з інвалідністю та дня Святого Миколая, відбулася благодійна акція «День відкритих сердець у Волинському краєзнавчому музеї», на яку запрошували усіх лучан та гостей міста.

Під такою назвою в актовій залі Волинської Православної Богословської Академії відбулась екологічна година, проведена працівниками відділів природи Волинського краєзнавчого музею та екології Луцької міської ради.

Фотодокументальну виставку під такою назвою відкрито у Волинському краєзнавчому музеї до 115-ої річниці від дня народження українського мистецтвознавця Павла Жолтовського (1904–1986).

Волинський краєзнавчий музей запрошує 12 грудня о 17:00 на презентацію нового видання Українського інституту національної пам’яті – книги «Капелани. На службі Богу і Україні».

12 грудня з 11.00 до 15.00 відбуватиметься благодійна акція до Дня людей з інвалідністю та дня Святого Миколая «День відкритих сердець у Волинському краєзнавчому музеї».

До Дня місцевого самоврядування у Волинському краєзнавчому музеї 10 грудня о 12:00 відбудеться історична година «Від магдебурії до сучасної децентралізації».

5 грудня у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться «День нумізмата у музеї».

7 грудня Музейна майстерня «Пташка» Волинського краєзнавчого музею запрошує провести дозвілля у колі цікавих друзів, отримати нові знання про навколишній світ та розвинути власні творчі здібності на майстер-класі.

6–7 грудня відбудеться Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Минуле і сучасне Волині. Розвиток краєзнавства і краєзнавчої освіти», присвячена 30-річчю створення Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.

П Р О Г Р А М А

Волинський краєзнавчий музей
запрошує взяти участь у Тринадцятому обласному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят»!

До Міжнародного дня домашніх тварин у Волинському краєзнавчому музеї була проведена екогодина «Ми відповідаємо за тих, кого приручили».

У Волинському краєзнавчому музеї 29 листопада відбудеться екологічна година з нагоди Міжнародного дня домашніх тварин. Початок о 12:00.

До Дня пам’яті жертв голодоморів у Волинському краєзнавчому музеї відбулась історична година «Україна 1932–1933. Геноцид голодом».

Де ще, крім як у музеї, ви побачите приладдя для письма, яке має назву ГРИФЕЛЬНА ДОШКА?

20 листопада о 13.00 год. у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться історична година та експонування виставки «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Фонди Волинського краєзнавчого музею поповнилися унікальними реліквіями про війну на Сході України. Герой України, волинянин Василь Тарасюк передав у музей власну бойову кепку, яка у буквальному розумінні пройшла пекло війни.

1 2 3 ... 57 58 »