Головна » Волинський краєзнавчий музей

Міжнародний день музеїв у Волинському краєзнавчому музеї: День відкритих дверей, відвідувачі, творчі зустрічі, цікаві екскурсії, академія, вітання від влади та друзів, дарунки від меценатів і волонтерів, нагородження переможців «Музейної події року Волині – 2017». А ще неймовірна концертна програма...

Збирати, досліджувати і зберігати музейні скарби. Ця велика робота – на плечах у колективу Волинського краєзнавчого музею.

У Волинському краєзнавчому музеї відбулась науково-мистецька акція під назвою «Музей і громада: єдиними устами і єдиним серцем» з нагоди Міжнародного дня музеїв і Дня вишиванки.

Шановні працівники музеїв та заповідників! Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем музеїв!

Вагому роль у національному розвитку та культурному піднесенні краю, збереженні та популяризації його історично-культурної спадщини відіграють музеї області. Нині на Волині діє майже сотня музейних закладів...

 

Вітаю музейних працівників і всю професійну спільному з Міжнародним днем музеїв!

Волинський краєзнавчий музей, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти та Волинська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки презентували «Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2018 рік».

Волинський краєзнавчий музей та кафедра документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки запрошують 16 травня взяти участь у роботі Восьмого круглого столу „Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика”, який проводиться з нагоди Міжнародного дня музеїв. Початок роботи о 10 год. у приміщенні музею.

П Р О Г Р А М А

Волинські музейники, приєднавшись як і їх колеги з п’яти міст України до міжнародної акції, успішно провели 11–13 травня у Луцьку Дні науки.

17 травня  о 15.00 у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться науково-мистецька акція під назвою «Музей і громада: єдиними устами і єдиним серцем» з нагоди Міжнародного дня музеїв і Дня вишиванки.

Волинський краєзнавчий музей, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти та Волинська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки 15 травня проводять презентацію видання «Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2018 рік».

Напередодні родинного весняного свята Дня Матері у Волинський краєзнавчий музей прийшло чимало дітей, які власноруч зробили подарунки для своїх матусь.

До Міжнародного дня музеїв Волинський краєзнавчий музей пропонує серію театрально-музейних зустрічей на виставці «Театр і Майстер»


 
Міжнародний день музеїв – 2018
 
Волинський краєзнавчий музей
запрошує на святкові заходи

 

Дні науки у Волинському краєзнавчому музеї

8 травня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася історична година «Про минуле серце пам’ять зберігає», приурочена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, та майстер-клас з виготовлення червоної квітки маку, символу пам’яті.

Про це детально – у «Темі дня» телеканалу «Нова Волинь» обговорювали із Леся Бондарук, кандидатом історичних наук, представником Українського інституту Національної пам'яті в області та Богданом Зеком, кандидатом історичних наук, провідним науковим співробітником відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею

Завітайте до Волинського краєзнавчого музею будь-якого дня до 1-го червня (крім суботи і понеділка) і відразу в фойє на поштівках першої третини ХХ століття побачите...

Волинський краєзнавчий музей на виставці «Театр і Майстер» проводить серію музейно-театральних зустрічей, які знайомлять з життям театру і театралами. Нещодавно відбулася перша зустріч з Майстром – Богданою Бочкай – головним художником Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

«Князівський спадок Волині» – під такою назвою у Волинському краєзнавчому музеї 4 травня, за участі Рівненського обласного краєзнавчого музею та кафедри архітектури та середовищного дизайну Національного університету водного господарства та природокористування, відкрилася унікальна виставка середньовічних артефактів.

Волинський краєзнавчий музей 10 травня о 15.30 год. запрошує дітей зробити власноруч подарунок для матусі, а саме, з ниток і фетру виготовити картинку «Сонячні кульбабки».

8 травня об 11.30 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться історична година «Про минуле серце пам’ять зберігає», приурочена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, та майстер-клас з виготовлення червоної квітки маку, символу пам’яті.

У рамках VIII Книжкового Арсеналу з 30 травня по 3 червня Український центр розвитку музейної справи разом з усіма охочими музеями України, буде знову мати спеціалізований стенд «Музейний простір», на якому кожен з близько сотні музеїв, що можуть похвалитися цікавими виданнями, зможе їх представити, а десятки тисяч відвідувачів Книжкового Арсеналу – їх не лише оглянути, а й придбати.

У п’ятницю, 4 травня, о 12 год. у Волинському краєзнавчому музеї, за участі Рівненського обласного краєзнавчого музею та кафедри архітектури та середовищного дизайну Національного університету водного господарства та природокористування, відбудеться відкриття виставки «Князівський спадок Волині».

Йосип Струцюк, відомий український письменник, поділився спогадами про свою роботу у Волинському краєзнавчому музеї.

   Комітет з присудження обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва оголошує прийом творів і робіт претендентів на здобуття обласних премій 2018 року.

26 квітня у Волинському краєзнавчому музеї відбувся творчий вечір «Олександр Остапюк: 25 років на службі музею», підготовлений спільно із Любомльським краєзнавчим музеєм.

26 квітня в бібліотеці Волинського краєзнавчого музею відкрилась книжкова виставка «Олександр Остапюк – подвижник музейної справи Волині», приурочена до його чверть столітнього ювілею на посаді директора Любомльського краєзнавчого музею.

До 100-річчя від Дня Конституції Української Народної Республіки у Волинському краєзнавчому музеї відбулося оновлення виставки «Волинь в Українській революції 1917–1921 років».

25 квітня на базі Нововолинського міського історичного музею Волинський краєзнавчий музей, за підтримки Відділу культури виконкому Нововолинської міської ради, провів семінар-практикум директорів та музейних працівників комунальних та громадських музеїв області на тему: «Діяльність музеїв в об’єднаних територіальних громадах».

25 квітня у Волинському краєзнавчому музеї відкрито виставку «Віра Роїк – віхи життя та творчості», присвячену знаній на весь світ талановитій майстрині, активній пропагандистці мистецтва української вишивки, творчі роботи якої неодноразово експонувалися у музеях Волині.

До 32-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС у Волинському краєзнавчому музеї відбулась зустріч з учасниками ліквідації її наслідків.

26 квітня о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться творчий вечір «Олександр Остапюк: 25 років на службі музею» (спільно із Любомльським краєзнавчим музеєм), в програмі якого спілкування відомого музейника із майбутніми істориками, музейниками та архівістами, любителями волинської старовини.

1 2 3 ... 46 47 »