Головна » 2021 » December » 20 » До свят у Волинському краєзнавчому музеї відкрито «Різдвяну виставку»
До свят у Волинському краєзнавчому музеї відкрито «Різдвяну виставку»

Солом’яні дідухи, павуки, янголи, персонажі вертепного дійства, зірки колядників, глиняні макітри, горщики, глечики, ялинкові прикраси, традиційне святкове вбрання і жіночі прикраси, дитячі іграшки демонструються у виставковій залі музею.

Різдвяні атрибути створені різними техніками з природних матеріалів. Їх авторами є відомі волинські майстри, члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України: Володимир Кусик і Микола Поляков, Софія Пасюк, Андрій Бондарук, Орися Щур, Галина Вахрамєєва, Зінаїда Ромащук, Оксана Білик, Леся Мартинюк, Віра Конська, Наталка Чубко, Анна Дейнега, Марія Кравчук, Людмила Каменчук, Інна Чонка, Любов Розпутняк, Ольга і Галина Гайдучики, Юлія Мелесик, Дмитро Березюк, Оксана Деревич, Ірина Кірепко, Христина Савюк.

Запрошуємо відвідати виставку!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1454 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1