Головна » 2021 » December » 13

14 грудня 2021 р. о 14 год. у Музеї волинської ікони відбудеться відкриття виставки «Величаємо тебе, Святий Миколаю!». Це спільний проєкт Музею волинської ікони і Технічного фахового коледжу Луцького Національного технічного університету. Відвідувачі виставки зможуть познайомитися з  іконами Св. Миколая XVIIІ – XIX ст. з колекції музею та творчими роботами учнів та  майстрів Технічного фахового коледжу Луцького НТУ: вишитими рушниками і флористичними композиціями.14 грудня 2021 р. о 14 год. у Музеї волинської ікони відбудеться відкриття виставки «Величаємо тебе, Святий Миколаю!». Це спільний проєкт Музею волинської ікони і Технічного фахового коледжу Луцького Національного технічного університету.