Головна » 2021 » December » 07

7 грудня – день пошанування великомучениці Катерини. У фондах Музею волинської ікони зберігається ікона з зображенням Святої, написана на полотні у XVIII ст., яка походить з Покровської церкви с. Дорогиничі Локачинського району.

У НВК села Кортеліси, з нагоди Дня Збройних сил України та напередодні 70-ї річниці загибелі визначного діяча ОУН нашого краю Андрія Михалевича, Кортеліським історичним музеєм проведено уроки мужності «Боротьба за Україну до останнього подиху».

Луцьку передали «Книгу пам’яті», у якій є перелік бійців Збройних сил України, що полягли за Україну з 1992 року. Захід приурочили до 30-ї річниці ЗСУ і відбувся він у Волинському регіональному музею українського війська та військової техніки.