Головна » Ковельський історичний музей

Справжнім центром патріотичного, духовного та естетичного виховання у Ковелі став міський історичний музей – культурно-освітній та науково-дослідний заклад, призначений для вивчення, збереження та використання пам'яток матеріальної та духовної культури Ковельщини.

У проекті так званої реконструкції центрального парку у Ковелі не знайшлося місця історичному музею.

23 серпня історичний музей запросив ковельчан та гостей на свій 30-річний ювілей.

23 серпня приходьте до Ковельського історичного музею! З нагоди Дня Незалежності України і 30-річчя музею для Вас підготували низку цікавих і пізнавальних заходів й несподіваних сюрпризів!

Фонди Ковельського історичного музею поповнилися новими цікавими експонатами періоду Київської Русі. Зокрема, музей отримав фібули, персні, бубенці, пряжки, кистені, скроневі кільця.

Напередодні Дня міста в одному з виставкових залів Ковельського історичного музею відкрили виставку творчих робіт ковельських художників „Розмаїття літніх фарб”.

«Кіборг» з Ковеля Віталій П’ясецький поблизу села Білашів знайшов стародавнього хрестика, який пізніше передав Ковельському історичному музею.

З нагоди 74-ої річниці Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Ковельському історичному музеї розгорнута тематична експозиція, у якій представлені документальні і фотоматеріали, що розкривають історичну правду про трагічні дні війни...

У Ковельському історичному музеї розгорнуто тематичну експозицію „Чорнобиль не має минулого часу”, приурочену 33-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

У виставкових залах Ковельського історичного музею було представлено патріотичну виставку банерів з назвою «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України».

Атмосфера протиріч: спокою і тривоги, барвистості і монотонності панує у виставковій залі Ковельського історичного музею. Цей ефект створюють роботи молодого митця з Володимира-Волинського – Павла Юрчука, який презентував персональну виставку.

Ковельський історичний музей запрошує 22 березня о 15.00 на відкриття виставки «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України», організованої з ініціативи Українського інституту національної пам’яті, відділу культури виконавчого комітету Ковельської міської ради та Волинського краєзнавчого музею.

У Ковельському історичному музеї відкрито тематичну експозицію, приурочену до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виведення радянського контингенту з Афганістану.

Персональну виставку вишитих картин з такою назвою презентували в галереї мистецтв Ковельського історичного музею. Міські пейзажі – улюблена тема авторки цих робіт, вишивальниці Ольги Пірожик.

Ви давно мрієте здивувати свою „половинку” оригінальним подарунком у стилі „хенд мейд”? Тоді ви неодмінно маєте відвідати Ковельський історичний музей, у якому розгорнута тематична експозиція, присвячена Дню закоханих.

У Ковельському історичному музеї розгорнута тематична експозиція „Соборність українського духу”, присвячена 100-річчю Соборності України.

Днями у Ковельському історичному музеї розгорнута тематична експозиція „Рік за роком. З Новим роком!”. На ній представлено 67 поштівок з фондів музею.

На честь 130-річчя від дня народження Самійла Підгірського у Ковелі відкрили приватний музей.

У виставкових залах Ковельського історичного музею діє виставка «Духовне небо благословенної Волині». Її автор – Ніна Фесенко. Жінка працює доглядачем у Торчинському народному історичному музеї імені Григорія Гуртового, а у вільний від роботи час захоплюється живописом.

На День Незалежності вперше у Ковелі відбулась презентація народного традиційного вбрання з фондів Ковельського історичного музею, Колодяжненського літературного-меморіального музею Лесі Українки та вишитих виробів нинішніх майстринь.

У залах галереї мистецтв Ковельського історичного музею розгорнуто виставку ковельських художників під назвою «Моя земля талантами багата».

У виставкових залах Ковельського історичного музею відкрили фотовиставку «Миті історії». Її приурочили 500-річчю надання Ковелю Магдебурзького права.

Його можна оглянути у виставковому залі Ковельського історичного музею.

У Ковелі презентували виставку «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921. Проект реалізовується спільно з Волинським краєзнавчим музеєм.

Історичний музей Ковеля, який розташований в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, перебуває в аварійному стані. Про це під час роботи однієї з депутатських постійних комісій повідомив заступник Ковельського міського голови Ігор Прокопів.

У цьому році Ковель відзначатиме 500-річчя з часу отримання Магдебурзького права.

Якщо ви скучили за справжньою зимою та снігом — завітайте у картинну галерею Ковельського історичного музею. Представлена тут виставка дитячих малюнків та декоративно-прикладних робіт «Зимовий калейдоскоп» вирізняється різноманітністю кольорів, форм та сюжетів.

У Ковельському історичному музеї напередодні 85-х роковин Голодомору відкрито тематичну експозицію „Скорботна свіча пам’яті”.

До Дня Гідності та Свободи у Ковельському історичному музеї розгорнута експозиція «Життя заради України», доповнена новими експонатами. На ній висвітлюються події Революції Гідності та розповідається про участь наших земляків в антитерористичній операції.

З нагоди святкування 500-річного ювілею надання Ковелю Магдебурзького права відділ культури за ініціативи громадських активістів та Ковельського історичного музею відкриють серію тематичних фотовиставок “Миті історії”

   Напередодні Світлого свята Воскресіння Христового виставкова зала Ковельського історичного музею презентує тематичну виставку „Писанкові барви” за участю учнів 4-Б класу Ковельської дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука та їхнього викладача Мирослави Гудим.

   Вишивання бісером стало порятунком для учасника АТО і колишнього бійця 51-ї окремої механізованої бригади Андрія Слюсарчука. У ці дні з його творчістю можуть познайомитися ковельчани та гості міста, відвідавши персональну виставку Андрія Слюсарчука в одному з виставкових залів міського історичного музею.

   У галереї мистецтв Ковельського історичного музею відкрилася виставка «волинського фаберже» Анатолія Бойка.

   Днями поповнилась колекція Ковельського історичного музею. Керівник пошукового загону «Відродження» полковник Вадим Дорофєєнко передав закладу речи періоду Першої та Другої світових воєн.

1 2 3 »