Головна » Ковельський історичний музей

На честь 130-річчя від дня народження Самійла Підгірського у Ковелі відкрили приватний музей.

У виставкових залах Ковельського історичного музею діє виставка «Духовне небо благословенної Волині». Її автор – Ніна Фесенко. Жінка працює доглядачем у Торчинському народному історичному музеї імені Григорія Гуртового, а у вільний від роботи час захоплюється живописом.

На День Незалежності вперше у Ковелі відбулась презентація народного традиційного вбрання з фондів Ковельського історичного музею, Колодяжненського літературного-меморіального музею Лесі Українки та вишитих виробів нинішніх майстринь.

У залах галереї мистецтв Ковельського історичного музею розгорнуто виставку ковельських художників під назвою «Моя земля талантами багата».

У виставкових залах Ковельського історичного музею відкрили фотовиставку «Миті історії». Її приурочили 500-річчю надання Ковелю Магдебурзького права.

Його можна оглянути у виставковому залі Ковельського історичного музею.

У Ковелі презентували виставку «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921. Проект реалізовується спільно з Волинським краєзнавчим музеєм.

Історичний музей Ковеля, який розташований в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, перебуває в аварійному стані. Про це під час роботи однієї з депутатських постійних комісій повідомив заступник Ковельського міського голови Ігор Прокопів.

У цьому році Ковель відзначатиме 500-річчя з часу отримання Магдебурзького права.

Якщо ви скучили за справжньою зимою та снігом — завітайте у картинну галерею Ковельського історичного музею. Представлена тут виставка дитячих малюнків та декоративно-прикладних робіт «Зимовий калейдоскоп» вирізняється різноманітністю кольорів, форм та сюжетів.

У Ковельському історичному музеї напередодні 85-х роковин Голодомору відкрито тематичну експозицію „Скорботна свіча пам’яті”.

До Дня Гідності та Свободи у Ковельському історичному музеї розгорнута експозиція «Життя заради України», доповнена новими експонатами. На ній висвітлюються події Революції Гідності та розповідається про участь наших земляків в антитерористичній операції.

З нагоди святкування 500-річного ювілею надання Ковелю Магдебурзького права відділ культури за ініціативи громадських активістів та Ковельського історичного музею відкриють серію тематичних фотовиставок “Миті історії”

   Напередодні Світлого свята Воскресіння Христового виставкова зала Ковельського історичного музею презентує тематичну виставку „Писанкові барви” за участю учнів 4-Б класу Ковельської дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука та їхнього викладача Мирослави Гудим.

   Вишивання бісером стало порятунком для учасника АТО і колишнього бійця 51-ї окремої механізованої бригади Андрія Слюсарчука. У ці дні з його творчістю можуть познайомитися ковельчани та гості міста, відвідавши персональну виставку Андрія Слюсарчука в одному з виставкових залів міського історичного музею.

   У галереї мистецтв Ковельського історичного музею відкрилася виставка «волинського фаберже» Анатолія Бойка.

   Днями поповнилась колекція Ковельського історичного музею. Керівник пошукового загону «Відродження» полковник Вадим Дорофєєнко передав закладу речи періоду Першої та Другої світових воєн.

   Допомогти поповнити колекцію Ковельського історичного музею просить хранитель фондів Мирослава Мороз. Про це вона написала в себе на сторінці у Facebook

   Персональну виставку картин Марії Сорокіної у виставковому залі Ковельського історичного музею можна буде оглянути до 9 лютого.

   Досить незвичайна подія сталася в Уховецьку напередодні цьогорічних Різдвяних свят. Тут відбулися урочистості, присвячені вшануванню пам'яті видатного митця і педагога Андроника Лазарчука, уродженця села.

   В м. Борзна Чернігівської області встановлено пам’ятник українському художнику Андронику Григоровичу Лазарчуку

   До дня його народження готуються земляки відомого українського художника – запрошують 4 січня об 11 год. до Уховецька на урочисте відкриття пам’ятної меморіальної дошки з нагоди хрещення Андроника Лазарчука в Свято-Троїцькому храмі та літературно-музична композицію «Малює серцем рідну землю», музейну гостину в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Уховецьк, присвячені життєвому та творчому шляху талановитого односельчанина.

   В галереї мистецтв Ковельського історичного музею відкрилась персональна виставка молодої ковельської художниці Ірини Кондратович.

   Атмосферою рідної природи наповнилась виставкова зала Ковельського історичного музею. Художники Камінь-Каширського району презентували чудову виставку малярства – справжню оду Поліссю – його лісам, озерам і річкам, звірині і птаству. Портрети, пейзажі, натюрморти і навіть мариністика… Проте найбільше робіт присвячено лісовій тематиці.

   У Ковельському історичному музеї відкрито виставку двох приватних колекцій – ковельчанки Мирослави Гудим та жителя селища Заболоття Ратнівського району Василя Головія.

   Під такою назвою відкрилась вистава у приміщенні Ковельського історичного музею. Сформована на основі приватної колекції ковельчанки Мирослави Гудим, вистава презентує близько 70-ти робіт. Це – вишиті і ткані рушники та сучасні прикраси з бісеру.

   "Обереги мудрості і любові", – під такою назвою в ЗОШ І-ІІ ст. с. Озерного відбулося урочисте свято з нагоди ювілейної події – 25-річчя з дня заснування Озерненського народознавчого музею "Берегиня".

   У рамках проведення благодійної акції ,,Подаруй музею експонат” фонди Ковельського історичного музею поповнились низкою цікавих предметів побуту радянської доби.

   Під такою назвою у Галереї Волинської обласної ради 26 січня відбулась презентація виставки ковельських художників, до створення якої долучився Ковельський історичний музей.

   Напередодні зимових свят у Ковельському історичному музеї відкрилась виставка «Новорічно-різдвяна листівка». Тут представлено 60 вітальних карток з фондової колекції музею.

   Юні українські дипломати, які вже прославилися своїм зірковим листуванням з політиками та монархами, вкотре долучилися до справи досягнення миру, благополуччя і щастя на нашій планеті. Марійка Мовчан повідомила, що вона з Борисом та Павлом напередодні новорічних свят започаткували Музей «Дитячі мрії».

   Під такою назвою розгорнуто експозицію у Ковельському історичному музеї до Дня пам’яті жертв голодоморів.

   У Ковельському історичному музеї відбулась неординарна подія – до виставкової зали повернулись експонати, які перебували на реставрації у пошукового загону «Відродження».

   У Ковельському історичному музеї експонується виставка „Героям Слава!”, відкриття якої відбулося у День Незалежності України.

   Ковельчанка Ніна Габрилевич не уявляє своє дозвілля без голки з ниткою: вишивання не лише повернуло жінці здоров'я, а й стало сенсом її життя. У виставковій залі Ковельського історичного музею відкрилась персональна експозиція майстрині — своєрідний творчий звіт за 15 років її виставкової діяльності.

1 2 3 »