Головна » 2020 » December » 16 » З колекції Ковельського музею: сокира-кирка часів Першої світової війни
З колекції Ковельського музею: сокира-кирка часів Першої світової війни

Австрійська траншейна сокира-кирка часів Першої світової війни. Була частиною амуніції солдатів того часу. Такою сокирою значно легше рити окопи, ніж саперними лопатками.

Фіксатори на держак відсутні, довжина виробу 235 мм, висота змінюється від найвищої частини (57 мм), основи (27 мм) та кирки (12 мм), яка звужена на кінці і загнута верхня частина. Ширина сокири від вужчого краю збільшується ближче до середини, де знаходиться наскрізний овальний отвір (41х25 мм), у який вставлявся дерев’яний держак.

Експонат передав у Ковельський історичний музей місцевий мешканець Геннадій Хвесюк. Велике спасибі дарувальнику.

Джерело: Ковельський історичний музей

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 248 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0