Головна » 2020 » December » 24

Управління туризму та промоції міста Луцька у співпраці з Волинським краєзнавчим музеєм створило календарі, присвячені 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Директор Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександр Середюк звертається до всіх небайдужих з проханням приїхати, чи прийти, на роботу на волонтерських засадах і не дати занепасти волинському музею-скансену.

Як виживали волиняни в періоди трьох окупацій – польської, німецької і радянської? Про це розповідається у книзі «Волинь 1939–1946 років. Окупована, але нескорена», яка нещодавно побачила світ у харківському видавництві «Фоліо». Один з її авторів – кандидат історичних наук, завідувач науково-експозиційного відділу новітньої історії Волині Волинського краєзнавчого музею Богдан Зек.