Головна » 2020 » December » 24 » У Луцьку до 150-річчя Лесі Українки видрукували календарі на 2021 рік
У Луцьку до 150-річчя Лесі Українки видрукували календарі на 2021 рік

Для Луцька 2021 рік — це 150-та річниця від дня народження української поетеси Лесі Українки. Саме в Луцьку маленька Леся написала свій перший вірш „Надія”.

Управління туризму та промоції міста Луцька у співпраці з Волинським краєзнавчим музеєм створило календарі, присвячені 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

В оформленні календарів використані ілюстрації української художниці Софії Караффи-Корбут до драми-феєрії „Лісова пісня” з фондів Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, філії Волинського краєзнавчого музею.

Придбати календарі можна в онлайн-крамниці КП „Центр туристичної інформації та послуг”.
VisitLutsk.com
Тел. для довідок: 38 099 644 77 79

Джерело: Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 264 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0