Головна » Музей археології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

Археологічний музей Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки діє вже 40 років, – пише газета «Волинь-нова».

При Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки діє Музей археології, створений знаним вченим-археологом Михайлом Михайловичем Кучинком. Нині він є одним з найкращих музеїв серед вищих навчальних закладів України із статусом „Зразкового”.

Серед музеїв Волині, які функціонують в системі Міністерства освіти і науки України, унікальністю відзначається єдиний у нашому краї музей археології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.