Головна » 2021 » October » 3 » Ковельський музей запрошує оглянути мистецьку виставку
Ковельський музей запрошує оглянути мистецьку виставку

У виставковій залі Ковельського історичного музею діє мистецька виставка, яка була відкрита до 30-ої річниці Незалежності України. На виставці експонуються твори двох майстрів різних технік – соломоплетіння Інни Чонки та живопис Валерія Франчука.

Член Національної спілки майстрів України Інна Чонка представила більше ста виробів з соломи. Плетені вироби вражають своєю ювелірністю та складністю виконання.

Працівники музею щиро дякують майстрині за її позитив, креатив, готовність допомогти, і, звичайно ж, за неймовірну атмосферу у нашій залі.

Народний художник України Валерій Франчук представив 25 полотен. В основному це пейзажі та квіткові натюрморти у стилізованій манері написання. Роботи ваблять глядачів, збурюють душу та змушують замислитись над глибинними темами людського буття.

Колектив музею схиляється у шані перед талантом майстра та дякує Галині Божик за надані картини з її приватної колекції.

Маємо надію, що незабаром роботи видатного художника будуть і у фондах нашого музею!

Мирослава Мороз,
головний зберігач фондів Ковельського історичного музею

Джерело: Ковельський історичний музей

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 258 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0